BIOS'a hiçbir şekilde giremiyorum

Yer
Trabzon
Daha fazla  
BIOS'a giremiyorum. Bilgisayar açılırken klavye çalışmıyor, açıldıktan sonra Technopat'ın videosundaki gibi girmeye çalışınca UEFI donanım yazılım ayarları yok. BIOS'a girmek için yapabileceğim başka bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bağlantı yapabileceğiniz televizyon gibi başka bir cihaz varsa oraya bağlantı yapıp BIOS'a girmeyi deneyebilirsiniz.

Eğer daha önce fast boot açtıysanız BIOS pilini çıkarıp ayarları sıfırlayarak BIOS'a girmeyi deneyebilirsiniz. Bunun için bilgisayarı kapatıp fişten çekin. 5 dakika bekleyin. Sonra pili takıp bilgisayarı açın. BIOS'a girmeyi deneyin.

PC açıkken yeniden başlat tuşuna shift ile basın. Sonra Technopat'ın bir videosu vardı, onu rehber alarak bulabilirsiniz. Şu an bulamadım ama o menüye geldikten sonra biraz araştırarak bulabilirsiniz.

MSİ A68HM-E33 V2
Bağlantı yapabileceğiniz televizyon gibi başka bir cihaz varsa oraya bağlantı yapıp BIOS'a girmeyi deneyebilirsiniz.

Eğer daha önce fast boot açtıysanız BIOS pilini çıkarıp ayarları sıfırlayarak BIOS'a girmeyi deneyebilirsiniz. Bunun için bilgisayarı kapatıp fişten çekin. 5 dakika bekleyin. Sonra pili takıp bilgisayarı açın. BIOS'a girmeyi deneyin.
Pili çıkartıp takdığım zaman sadece bios ayarları mı sıfırlanacak. Başka birşey olacak mı ona göre yapacam.
PC açıkken yeniden başlat tuşuna shift ile basın. Sonra Technopat'ın bir videosu vardı, onu rehber alarak bulabilirsiniz. Şu an bulamadım ama o menüye geldikten sonra biraz araştırarak bulabilirsiniz.
O olmuyor denedim.
Bios pilini çıkartıp takdığım zaman ne olur? Sadece bios mu sıfırlanıyor, başka birşey olmuyormu? Ona göre yapacam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı