BioShock Remastred mı BioShock mu?

Xprasa

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben 19 liraya ye BioShock1, BioShock 2 ve BioShock remastred 1 ve 2'yi aldım.(Bir de BioShock Infinity)
Ama sistemim tam yeterli değil BioShock Remastred'ları oynamaya.
  1. O yüzden BioShock 1 ve 2'yi Remastred'sız oynasam bir şey kaybeder miyim?
  2. BioShock 1 ve 2'nin normal halinde grafikler çok kötü mü?(yani katlanılabilir mi ben grafiklere pek önem vermem ama gene de kötü olmasını istemem)

Kısaca sorularım bunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem gereksininimleri gerçek değil ben 8GB RAM A10-4600M APU sistem ile ultrada 40FPS oynadım.
Ama Remastered her 30 dakikada 1 crash veriyor ve çözümü yok.(Varsa da bilmiyorum)
Her saniye quicksave alarak oynayabilirsin.

Hocam remastered olmayan Bioshock'ları nasıl aldınız? Sayfalarında satın al diye bir buton yok. Ben de remastered olmayanları oynamak istiyorum o yüzden soruyorum.

Hocam Remastered olmayan BioShock'ları nasıl aldınız? Sayfalarında satın al diye bir buton yok. Ben de Remastered olmayanları oynamak istiyorum o yüzden soruyorum.

Bunu alın yanında geliyor. Ama hepsi değil. Sadece 1. oyun. Bence Collection alın.

Merhaba ben 19 liraya ye BioShock1, BioShock 2 ve BioShock remastred 1 ve 2'yi aldım.(bir de BioShock Infinity)
Ama sistemim tam yeterli değil BioShock Remastred'ları oynamaya.
  1. O yüzden BioShock 1 ve 2'yi Remastred'sız oynasam bir şey kaybeder miyim?
  2. BioShock 1 ve 2'nin normal halinde grafikler çok kötü mü?(yani katlanılabilir mi ben grafiklere pek önem vermem ama gene de kötü olmasını istemem)

Kısaca sorularım bunlar.

Bende oynamak istiyorum BioShock serisini. Hatta Steam de indirimdeyken aldım ama hangisini oynamam gerektiğini bilmiyorum.

Hocam Remastered olmayan BioShock'ları nasıl aldınız? Sayfalarında satın al diye bir buton yok. Ben de Remastered olmayanları oynamak istiyorum o yüzden soruyorum.

Hocam ben paketi alınca direkt remastred da normalide geldi.
Galiba sadece 1. alacaksanızda remastred alınca normalide gelmelidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı