BioShock: The Collection Ücretsiz Oldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
BioShock: The Collection Ücretsiz

Epic Games Store’un Mega İndirim dönemi devam ederken Borderlands 3 sonrasında oyunculara şimdi de 99 TL değerindeki BioShock: The Collection oyunu ücretsiz olarak sunuluyor. BioShock: The Collection, ödüllü oyunların yanı sıra şimdiye kadarki tüm indirilebilir içerikleri barındırıyor. Hikaye açısından zengin oyunlar, oyuncuları imkansız ortamlarda aksiyon dolu maceralar ve komplolar için sualtı şehri Rapture ve uçan […]

Devamı: BioShock: The Collection Ücretsiz Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

BioShock: The Collection Ücretsiz

Epic Games Store'un Mega İndirim dönemi devam ederken Borderlands 3 sonrasında oyunculara şimdi de 99 TL değerindeki BioShock: The Collection oyunu ücretsiz olarak sunuluyor. BioShock: The Collection, ödüllü oyunların yanı sıra şimdiye kadarki tüm indirilebilir içerikleri barındırıyor. Hikaye açısından zengin oyunlar, oyuncuları imkansız ortamlarda aksiyon dolu maceralar ve komplolar için su altı şehri Rapture ve uçan […]

Devamı: BioShock: The Collection Ücretsiz Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bir ara indirip başlayacağım oyuna.

Bu arada bilgisi olan var mı hangisinden başlamalıyım? 3 tane oyun verilmiş.

Ekran kartım minimum gerekliliği karşılamadığı için indirmedi. Ben kampanyayı kaçırmamak için indirip, sistemi değiştirdiğimde oynamayı düşünmüştüm.

Ekran kartım minimum gerekliliği karşılamadığı için indirmedi. Ben kampanyayı kaçırmamak için indirip, sistemi değiştirdiğimde oynamayı düşünmüştüm.
Hesaba eklersen sonra sistemi yenilediğinde oynarsın. Hesaba eklediğinde bir yere gitmiyor. Uygulama inmiyorsa web sitesinden ekle.

Yeni konular

Geri
Yukarı