Çözüldü BIOS'tan çıkılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

belphegor

Decapat
Daha fazla  
Yeni anakart ve işlemci almıştım ve kasaya montajını yaptım. SSD'leri HDD'leri görüyor tüm bileşenleri görüyor ama bilgisayarı başlattığım zaman otomatik BIOS ekranı açılıyor. Kaydedip çıkıyorum, kaydetmeden çıkıyorum hiçbir şey olmuyor tekrar BIOS açılıyor ne yapmalıyım?

Çözüm
Benim eski anakartımda UEFI desteği yoktu siz de benim gibi milattan kalma anakarttan yeni bir anakarta geçtiyseniz ve Recep Baltaş'ın dosyasını USB'ye atacak başka bir PC yoksa ve SSD'de halihazırda bir Windows yüklüyse UEFI kapatıp CSM seçin o şekilde önyükleyin. Sonra bilgisayarınızı açınca dosyayı indirip USB'ye atarsınız ondan sonra UEFI geçersiniz. Konu kilitlenebilir.
Windows kurmalısınız:

Açılacak bir işletim sistemi yoksa bilgisayar BIOS'a atar.

Windows kurmalısınız:

Açılacak bir işletim sistemi yoksa bilgisayar BIOS'a atar.
Windows zaten benim ssdlerde ve hdd'de vardı onlarla devam edemiyor muyum

Benim eski anakartımda UEFI desteği yoktu siz de benim gibi milattan kalma anakarttan yeni bir anakarta geçtiyseniz ve Recep Baltaş'ın dosyasını USB'ye atacak başka bir PC yoksa ve SSD'de halihazırda bir Windows yüklüyse UEFI kapatıp CSM seçin o şekilde önyükleyin. Sonra bilgisayarınızı açınca dosyayı indirip USB'ye atarsınız ondan sonra UEFI geçersiniz. Konu kilitlenebilir.

Çözüm

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı