BIOSTAR B550MH Windows'u başlatmıyor ve Boot priority seçilmiyor

creameth

Hectopat
İyi günler, BIOS'ta hiçbir şekilde Boot priority seçemiyorum ve bunun yüzünden de bilgisayar bir türlü BIOS'tan çıkmıyor. Bunun dışında Windows'u kurduktan sonra da eğer flash takılıysa sürekli Windows'u kurmaya çalışıyor eğer kurduktan sonra yeniden başlatırken çıkartırsam da gene BIOS'ta takılı kalıyorum. Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim?

Haklısınız zaten yaklaşık 1 saat boyunca GameGaraj ile seçeneklerde MSI anakart yok MSI istiyorum ben diye tartışmama rağmen istediğim modeli ekleyemeyeceklerini söyledikleri için bu şekilde almak zorunda kaldım. Ve dün aldığım için yakın zamanda çok mümkün olacağını sanmıyorum. Acaba iade edebiliyor muyum onu da bilmiyorum gerçi.
not: 3060ti'ı başka sitede uyguna bulabilseydim bu şekilde almayı ben de düşünmezdim.

Haklısınız zaten yaklaşık 1 saat boyunca GameGaraj ile seçeneklerde MSI anakart yok MSI istiyorum ben diye tartışmama rağmen istediğim modeli ekleyemeyeceklerini söyledikleri için bu şekilde almak zorunda kaldım. Ve dün aldığım için yakın zamanda çok mümkün olacağını sanmıyorum. Acaba iade edebiliyor muyum onu da bilmiyorum gerçi.
Not: 3060 Ti'ı başka sitede uyguna bulabilseydim bu şekilde almayı ben de düşünmezdim.

Iade etmeye calisin. 14 gun gecmediyse alacaklarini dusunuyorum. Gercekten berbat bir anakart. Eger iade almazlar ise degistirirsiniz butceniz yettigi zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı