Çözüldü BIOSTAR BIOS güncelleme sonrası PC açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TRIX:)

Decapat
Merhabalar, bu akşam BIOS sürümünün 1 yıl geri kaldığını ve güncellemem gerektiğini düşündüm. BIOSTAR'ın sitesinden en güncel BIOS'u indirdiğim de bir RAR dosyası geldi setup u kurdum ve BIOS updater adında bir dosya masaüstüme geldi açtım kur dedim. Yeniden başlatma gerekli dedi ve sonrasında bilgisayar açılmasına rağmen ekran gelmedi. Kapatıp bir daha açmaya çalıştım 2. açışımda fanlar da dönmüyor. Ne yapmalıyım?

Çözüm
Dostum ben GameGaraj'dan almıştım bilgisayarı. Mail attım oraya ve hemen döndüler çok ilgilendiler. Bana bir kod verdiler o kod sayesinde kargoya ücretsiz bir şekilde teslim ettim. Onlarda yapıp bana geri gönderdiler. Düzeldi şu an. :) GameGaraj'ın yaptığı işlemde, ben işlemcimin desteklemediği bir BIOS versiyonunu yüklemişim. O yüzden görüntü gelmiyormuş. Desteklenen en yüksek BIOS'u yükledi ve düzeldiğini söyledi, şu an sana bilgisayardan yazıyorum. Geçmiş olsun
Dostum ben GameGaraj'dan almıştım bilgisayarı. Mail attım oraya ve hemen döndüler çok ilgilendiler. Bana bir kod verdiler o kod sayesinde kargoya ücretsiz bir şekilde teslim ettim. Onlarda yapıp bana geri gönderdiler. Düzeldi şu an. :) GameGaraj'ın yaptığı işlemde, ben işlemcimin desteklemediği bir BIOS versiyonunu yüklemişim. O yüzden görüntü gelmiyormuş. Desteklenen en yüksek BIOS'u yükledi ve düzeldiğini söyledi, şu an sana bilgisayardan yazıyorum. Geçmiş olsun

Çözüm
Ücret aldı mı peki dostum
Teşekkür ederim dostum ben de bugün yolladım bilgisayarımı tahmini olarak kaç gün sonra döndü PC sana sınavlarım var da onlar için soruyorum

Anladım ben de bursadayım umarım 1 haftada gelir sınavlarım var pcden başka cihazla zor oluyor

Dostum bu arada bir sorum daha olacak servis süresince seni aradılar mı hiç yani arıyorlar mı
Pc nin üzerinde not bırakmadıysan ( ben unutmuştum :) ) sorunu öğrenmek için arıyorlar. Ve çözdüklerinde aradılar

Yeni konular

Geri
Yukarı