Çözüldü Bir anda Mouse ve klavye gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hacı baba

Hectopat
Merhaba, bilgisayarda oyun oynarken veya gezerken klavye ve mouse aynı anda gidiyor. USB'yi çıkarıp geri taktığımda ise bu sorun hala daha devam ediyor. Kendiliğinden düzeliyor anlayacağınız. Sorun tam olarak neden kaynaklı olabilir?

Çözüm
Bunun çözümü geç oldu ama ekran kartından dolayı yaşıyordum bu sorunu. Ekran kartını servise yolladım düzeldi.
Her oynadığım oyunda oluyor. Ekranda hiçbir sorun yok ama mouse ve klavye bir anda gidiyor. Güç gelmediğini mouse ve klavyenin ışıklarından anlayabiliyorum.

1-Pillerinin iyice otuduğuna bak 2-mousepadinin yıka (yıkarken nelere dikkat edeceğini YouTube'a yazıp bakabilirsin 3- Mouse'un altındaki lazer çıkan yere iyice üfle ve kulak çubuğu ile sil.

Bunun çözümü geç oldu ama ekran kartından dolayı yaşıyordum bu sorunu. Ekran kartını servise yolladım düzeldi.
Bende aynı sorunu yaşıyorum ama bende klavye mouse ile birlikte nadiren ekranda donuyor.
Sen ekran kartından dolayı olduğuna nasıl vardın, şimdi ben ekran kartımı servisi göndermek istesem nasıl bir açıklama yapmalıyım?

Bende aynı sorunu yaşıyorum ama bende klavye mouse ile birlikte nadiren ekranda donuyor.
Sen ekran kartından dolayı olduğuna nasıl vardın, şimdi ben ekran kartımı servisi göndermek istesem nasıl bir açıklama yapmalıyım?
Parçaları test ederek bulmuştum. Elinde eski bir ekran kartı varsa yenisi ile değiştirip test etme imkanın var mı? Ben onlara problemimi olduğu gibi söyledim onlarda çözdüler.

Yeni konular

Geri
Yukarı