Bir anda oluşan göz sulanmasından dolayı acile gidilmeli mi?

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
IMG_0099.jpeg

IMG_0102.jpeg
Birdenbire hiçbir sebep yokken gözlerim müthiş bir sızlama ile oluk oluk su aktı sebebini anlamadım gözüme işte bir kimyasal temas etmedi.
Bunun dışında burnum felaket aktı.
5 dakika acı çektim.
Birdenbire böyle oldu sizce acile gitmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birdenbire hiçbir sebep yokken gözlerim müthiş bir sızlama ile oluk oluk su aktı sebebini anlamadım gözüme işte bir kimyasal temas etmedi.
5 dakika acı çektim.
Göz damlası denediniz mi? Eğer denemenize rağmen geçmiyorsa acile başvurun. Bu arada alttaki fotoğraf dehşet güzel ve ciddi çıkmış.

Geçmiş olsun.

5 dakika acı çektim.

Eğer kızarma varsa gözlerinde gitmelisin zaten normal bir durum değil doktora gözükmen en iyisi olacaktır burada istediğin cevabı bulamazsın bir doktora görün derim.

Kesinlikle fakat fotodaki sen misin geçmiş olsun.
Evet fotodaki benim neden ?

Göz damlası denediniz mi? Eğer denemenize rağmen geçmiyorsa acile başvurun. Bu arada alttaki fotoğraf dehşet güzel ve ciddi çıkmış.

Geçmiş olsun.
teşekkürler iltifatınız için ela ve kahve karışımı bir gözüm var ✌️

Aynısı bana da olmuştu, genelde fazla bilgisayar kullanmaktan oluyor; kesinlikle daha fazla bilgisayar/telefon/TV başında kalmak için kendinizi zorlamayın ve gözlerinizi dinlendirin. Randevu bulabiliyorsanız göz doktoruna gidin, yoksa acile başvurun.

Aynısı bana da olmuştu, genelde fazla bilgisayar kullanmaktan oluyor; kesinlikle daha fazla bilgisayar/telefon/TV başında kalmak için kendinizi zorlamayın ve gözlerinizi dinlendirin. Randevu bulabiliyorsanız göz doktoruna gidin, yoksa acile başvurun.
Market sektöründe kasadayım

Bende polen alerjisi var ilaç içmeden dışarı çıkayım aynı böyle oluyorum belki de sizde de olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı