Bir anime karakteri nasıl yazılır veya nasıl olmalı?

Kendi tarzı olan ve hikayesi sağlam olan karakterlerin daha çok sevildiğini düşünüyorum.
Sarı saçlı tetikçi olan bir kadın düşünüyorum karakteri. Bu fikirden ilerleyip tarz ve hikaye oluşturabilirim diye düşünüyorum.
Bu arada isimlerden anlamam pek o yüzden soruyorum isim öneriniz var mı?

Sarı saçlı tetikçi olan bir kadın düşünüyorum karakteri. Bu fikirden ilerleyip tarz ve hikaye oluşturabilirim diye düşünüyorum.
Bu arada isimlerden anlamam pek o yüzden soruyorum isim öneriniz var mı?
Hikayeyi kisaca ozetlerseniz kisinin back-storysine gore bir isim onerebiliriz.

Bizim bu kadın karakter tetikçi demiştim ama bu işte yalnız değil 3 kişi daha var ekibinde (onları sonra yazarım) ve karakterimiz bunların lideri gibi bir şey. Arada iş geliyor onları yapıyorlar ve hikayede bunların başından geçen olayları ve suikast yaptıkları insanlar anlatılacak.

Hikayeyi belli bir baş düşmana bağlarsan çok daha iyi olur. Bu ekibin 2 büyük gücün arasındaki çatışmaya sürüklenmesi gibi. Bu sırada da aralarındaki ilişkiye odaklanırsın. İki taraf da grinin bir tonu olsun. İyiler, kötüler kapışmasından ibaret olmasın 🙂 Nasıl fikir?

Hikayeyi belli bir baş düşmana bağlarsan çok daha iyi olur. Bu ekibin 2 büyük gücün arasındaki çatışmaya sürüklenmesi gibi. Bu sırada da aralarındaki ilişkiye odaklanırsın. İki taraf da grinin bir tonu olsun. İyiler, kötüler kapışmasından ibaret olmasın 🙂 Nasıl fikir?
O zaman hikaye boyunca bir insanı öldürmenin vereceği kötü duyguyu ara sıra kadın karakter tarafından dile getirilsin. Ve bunu olabildiğince az yapmaya çalıştığı hatta bu konuda ekipten biri ile tartışması. Gerçi hikayeyi komedi tarzında planlıyorum.

O zaman hikaye boyunca bir insanı öldürmenin vereceği kötü duyguyu ara sıra kadın karakter tarafından dile getirilsin. Ve bunu olabildiğince az yapmaya çalıştığı hatta bu konuda ekipten biri ile tartışması. Gerçi hikayeyi komedi tarzında planlıyorum.
Akame ga Kill v2 olmasin, yeminle dagitirim ortaligi. Mitolojik olarak isimlendirebilirsiniz karakterleri. Mesela ana karakter bir Kumiho olabilir. Insan formunu alabilmesi icin 100 insan cigeri yemesi gerektigi icin seri katillik yapmasi ve oldurdugu herkes icin ayri dua etmesi gibi ozellikleri olabilir.

Geri
Yukarı