Bir bayan bir erkekte ne arar ?

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Sayın arkadaşlar sorumuz açık ve net. Bir kız bir erkekte ne arar ? Para mı ? Güzellik mi ? Kuvvet mi ?
Veya her ne halt ise, bunlar bizim neyimize, neremize bakar ? Baktığında ne görmek ister ?
Nedir bunların veya amaçları istekleri ?

Lise yıllarında çevresi olan, daha çok okulun kabadayısı kesilmiş erkeklerden hoşlanırlar. Nedeni ise, kendilerini güvende sanmaları. Muhabbeti iyi olan, daha doğrusu çocuksu davranmayan kişileri de beğenirler. Kendisini kızlara karşı güçlü, kuvvetli göstermek için oraya buraya sataşan adamlar da var, tam dayaklık. :)Ben kızları lise yıllarında bu halde görüyorum. İlerisini bilemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla bunu bizzat bir kız yazmıştı.
Biz yakışıklılığa bakmayız. Farklı kişilere, farklı görünen kişilere bakarız. Mesela, 4 arkadaş yolda yürürken içlerinden biri şaka yapar, hepsi yarılırcasına güler. Aralarında o sadece gülümseyen biri dikkat çeker.
Hatta bazen erkek arkadaşlarımız hiç yakışıklı değiller diye gırgırına konuşuruz.
Daha çok şeyler vardı. Eğer o konuyu bulursam paylaşırım...

Tanıdığım kızlar genellikle muhabbetine bakar. Muhabbeti iyiyse, kafa dengiyse yakışıklı olmasa bile hoşlanır sever.

Görüntü ilk bakışta önemli. Konuştukça, birbirinizi tanıdıkça tip falan önemini yitirir. Sevmek karşındaki normal bir insan olsa dahi onu en güzel olarak görmektir zaten.
Kafası boş kadın ise cebe bakar, tipe bakar, ergense popüler olmasına bakar...

Gelelim başka konuya. Kafanızı şişirebilirim ancak söylemeden edemeyeceğim. Bayan ve erkek nedir? Bay ve Bayan olur veya Kadın ve Erkek.
Kadın demeyip Bayan diye nitelendirmek "Ötekileştirmek" olmaz mı? O kadının değerini düşürmez mi?
Felsefik bir yaklaşım biraz.
Benim için sadece kadın ve erkek vardır örneğin. Bayan, kız gibi sıfatlar aşağılayıcı geliyor. Saygılarımla.

Çok doğru.
Lise yıllarında çevresi olan, daha çok okulun kabadayısı kesilmiş erkeklerden hoşlanırlar. Nedeni ise, kendilerini güvende sanmaları. Muhabbeti iyi olan, daha doğrusu çocuksu davranmayan kişileri de beğenirler. Kendisini kızlara karşı güçlü, kuvvetli göstermek için oraya buraya sataşan adamlar da var, tam dayaklık. :)Ben kızları lise yıllarında bu halde görüyorum. İlerisini bilemem.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı