Bir bilgisayarda iki internet kullanma

Erlandir77

Centipat
Merhaba arkadaşlar sorum şu şekilde.

Bulduğum yerde internet altyapısı en fazla 12 ve ben 11 Mbps alıyorum ama şöyle bir sorun var.
Bağlantım sürekli saniyelik kopuyor, sorunun çözümü bir türlü bulamadık ben de LOL oynuyorum.

LOL oynarken arkada YouTube'den şarkı falan dinliyorum bazen YouTube'den video izliyorum.

LOL oynarken telefonu PC'ye USB kablo ile bağlayıp telefonun internetini kullanıyorum ve bağlantım kopmuyor ama internet paketim az olduğunu için YouTube'den video falan izleyemiyorum.

2 Internet de PC'ye bağlı. Birisi (USB) diğeri (ethernet) ile ben YouTube, Google Chrome'de gezinirken ethernet bağlatımı kullanmak istiyorum.

LOL'de ise USB ile telefondan kullandığım interneti kullanmak istiyorum bunu yapmak mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Umarım işine yarar.
İki farklı interneti bir bilgisayarda kullanıp farklı uygulamaya farklı interneti atayabilirsiniz. Ama download yaparken ikisini birden birleştiremezsiniz diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı