Bir çocukluk anınızı anlatın

ÖLÜM HS cisi

Nanopat
Ben başlıyorum 4 yaşındayken GTA 4 oynuyorum bowlinge gittim ama çıkamadım hangi tuşla çıkacağım diye diye 30 dk ağladım. Peki siz?

Son düzenleme:

YavRoMen

Picopat
Bende ilk aldığımız PC'ye trojan bulaştırmış, sonrada indirdiğim oyunlar yüzünden bilgisayarı çökertmiştim. Babama 600 TL'ye patlamıştı.

yigitsavas

Millipat
Yer
izmir/güzelbahçe
Ben PS3 GTA 4'te nasıl korna çalındığını bilmiyordum sonradan öğrendim joystickin altında bir tuş daha varmış.

hadwiger

Hectopat
Yer
YigitYVZ ile çay içiyor
5-6 yaşlarımdayken ve GTA SA oynarken, annem yanımda olduğu zaman oyunda kimseye bulaşmazdım bana kızar diye. :D Sadece araba sürerdim, annem gidince katliam.

YavRoMen

Picopat
2.GTA San Andreas'a Save dosyası yükleyip arkadaşlarıma hava atıyordum oyunu bitirdim diye.

PossibleTurco

Decapat
Yer
Tab+Enter
Küçükken (2005 falan) çarşıdan CD satan bir abiden oyun almıştım. Gittim eve. Heyecanlıyım. Oyunun şu an adını hatırlamıyorum ama yarış oyunuydu herhalde. CD'yi bir taktım içinden erotik resimler ve 2 tane erotik film çıktı. Adam bana erotik CD satmış. Ki erotik dediğime bakmayın aslında başka bir şey ama neyse. Tabii ben daldım gezinmeye. Resimlere bakıyorum. Tam o sırada abim odaya bir girdi. Fuhuş baskını yemiş gibi oldum. Çok pis utandım. Abim önce kızdı sonra CD'ye el koydu. CD ne oldu bilmiyorum ama abim kesin bir şeyler yaptı onunla :).

Yeni konular

Yukarı