Çözüldü "Bir Epic Games hizmeti şu an kullanılamıyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Bugün Epic Games'ten Assassin's Creed Valhalla Gold Edition paketini satın aldım.
Ancak girerken hata veriyor maalesef.
Oyunu Epic Games Launcher'dan başlatıyorum, ardından Ubisoft Connect açılıyor ve Ubisoft hesabımla girmeye çalıştığım sırada "Bir Epic Games hizmeti şu an kullanılamıyor" yazılı bir hata çıkıyor. Tekrar tekrar deniyorum ama çözülmüyor problem.

Çözüm
Sorunu çözdüm, hesapların bağlantısını kesip, kütüphaneden Assassin's Creed Valhalla'yı başlatarak oradan giriş yaptım.
Öncekinde direkt Quick Launch kısmından giriyordum.
Oyun dosyalarının yüklemesini doğrulamak için kütüphane'ndeki oyuna git ve üç noktaya tıkla. Açılan yönlendirme menüsünden doğrula'ya tıkla. Tüm dosyalarını doğrulamak, oyunun boyutuna bağlı olarak birkaç dakika sürebilir. İşlem tamamlandıktan sonra başlat'a basarak oyunun başlayıp başlamadığını kontrol et.

Oyun dosyalarının yüklemesini doğrulamak için kütüphane'ndeki oyuna git ve üç noktaya tıkla. Açılan yönlendirme menüsünden doğrula'ya tıkla. Tüm dosyalarını doğrulamak, oyunun boyutuna bağlı olarak birkaç dakika sürebilir. İşlem tamamlandıktan sonra başlat'a basarak oyunun başlayıp başlamadığını kontrol et.
Düzelmedi maalesef. Teşekkür ederim yardımınız için yine de.
Oyunu silip yeniden yüklemeye deneyeceğim, Epic Games hesabımdan Ubisoft hesabımı kaldırıp bir daha eklemeyi deneyeceğim.
Sonucu yazarım tekrardan buraya.

Rica ederim ama bir çare daha var oyun dosyasını masaüstüne sürükleyip öyle Epic Games'i silip tekrar kurun eğer olmazsa dediğinizi yapın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı