Bir evde 2 farklı ISS kullanılabilir mi?

hayvanormal

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
r5800x3d
rtx3070ti
b550
3600mhz cl18
Meslek
güvenlik görevlisi birazda çiftçi ama hayalleri baska
Merhaba, ben düşünüyorum ki; evimizde tek bir internet hattı olan Türk Telekom aboneliğimiz kalsın. Kardeşim kendi modemi ile bunu kullansın, ben kendime mesela Superonline'den bir abonelik alayım. Eve ikinci bir hat gelsin, ve başka bir modem ile sadece kendim kullanayım, böylece aynı anda oyun ve yayın yaptığımızda birbirimize yük olmayız, yani evde iki hat/abonelik olursa bizim için daha iyi olabilir.

Çünkü;
Kırsal bir mahallede yaşıyorum altyapım adsl/vdsl olarak en fazla 50Mbps destekliyormuş. Şu an kullandığım sağlayıcı ve aldığım “türk Telekom VDSL 50mbps”
Evde 4 kişiyiz 2 kişi Wi-Fi'ya yükleniyor diger 2 kişi Ethernet üzerinden oyun film yayın gibi işler yapıyor. Download ve uploada yükleniyoruz yani interneti yoğun kullanmaktayız ben oyundayken kardeşim yayın yapıyor ve bende loss oluyor, oyunlarda loss ping gibi durumlar oluyor.

Sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yolları var. Başka internet kablosu çektirmek;

En kötü olmadı kablosuz 4.5G teknolojisi SuperOnline yani iş görür.

Hangi sağlayıcıyı önerirsiniz?

Yolları var. Başka internet kablosu çektirmek;

En kötü olmadı kablosuz 4.5G teknolojisi Superonline yani iş görür.

Ankastre de port varsaa çekiyorlar anladığım kadarıyla ve iki hat alabiliyorum peki sağlayıcı yine Türk Telekom mu olmalı acaba ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi sağlayıcıyı önerirsiniz?

Ankastre de port varsaa çekiyorlar anladığım kadarıyla ve iki hat alabiliyorum peki sağlayıcı yine Türk Telekom mu olmalı acaba ne önerirsiniz?

Türkiye'de internet işi şanş işi. Hepsinden hat sorgulatıp bakman, çevrene sorman en mantıklısı.

Türkiye'de internet işi şanş işi. Hepsinden hat sorgulatıp bakman, çevrene sorman en mantıklısı.
teşekkürler, direk türknet i aradım abonelik başlattım, bakalım dediğin gibi şans, oyunda ping genel bağlantı bağlantı nasıl olacak diğer aboneliğim türk telekom duruyor, turknet ekibi gelip ayrı hat çekecekmiş, işte deneyeceğim türk nette cayma bedeli yokmuş o hoşuma gitti yani baktım sorunlu bir sağlayıcı yani sorun yaşıyorum o zaman iptal ederim

Geri
Yukarı