Bir evde yalnız yaşamak mı, ev arkadaşıyla yaşamak mı?

Ben de senin gibi düşünüyorum. 500 TL bana çok bir şey kazandırmayacak. Yalnızlık bana daha çekici geliyor. Lakin bütün arkadaşlarım bu arkadaşımıza benim bilgim olmadan ümit verici konuşmuş 😒😒. Bu durumda nasıl hareket etmem gerektiğini bilmiyorum.

Ben de senin gibi düşünüyorum. 500 TL bana çok bir şey kazandırmayacak. Yalnızlık bana daha çekici geliyor. Lakin bütün arkadaşlarım bu arkadaşımıza benim bilgim olmadan ümit verici konuşmuş 😒😒. Bu durumda nasıl hareket etmem gerektiğini bilmiyorum.

Arkadaşlarınla nasıl bir ilişkin var bilmiyorum ama seni kışkırtmak gibi olmasın. Birinin benim adıma konuşmasından acayip nefret ederim ben. Yapacaksam da sırf öyle dediği için yapmam. Ahmet bir şey demez ya, Ahmet iyi çocuktur halleder, Ahmet asla öyle bir şey yapmaz. Biz yapalım Ahmet sonuçta kabul eder. vs. Bak bunları yazarken bile sinirlendim. Bu arada ismim Ahmet değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eve gelen paradan çok bence birbirinizle anlaşabilir misiniz? Çünkü istersenin 10 yıllık arkadaş olun aynı evde yaşamak başka. Arkadaşını evine alacaksan bile bence ciddi birtakım kurallar koy.
Eve gelen paradan çok bence birbirinizle anlaşabilir misiniz? Çünkü istersenin 10 yıllık arkadaş olun aynı evde yaşamak başka. Arkadaşını evine alacaksan bile bence ciddi birtakım kurallar koy.

Arkadaşlarınla nasıl bir ilişkin var bilmiyorum ama seni kışkırtmak gibi olmasın. Birinin benim adıma konuşmasından acayip nefret ederim ben. Yapacaksam da sırf öyle dediği için yapmam. Ahmet bir şey demez ya, ahmet iyi çocuktur halleder, ahmet asla öyle bir şey yapmaz. Biz yapalım ahmet sonuçta kabul eder. vs... Bak bunları yazarken bile sinirlendim. Bu arada ismim ahmet değil.

Mesela, şu an bu ayrıntıyı biliyorum ya hani, si**sen eve almam. Benim adıma konuşmasaydın ben mi konuş dedim sana, derdim arkadaşıma.
Aynı şeyi düşünüyoruz, yoksa buraya yazmayacaktım hiç çok gerildim ben de rahat kafayı düşünmek istedim. Baktım düşünemiyorum buraya yazayım dedim 😅

Aynı şeyi düşünüyoruz, yoksa buraya yazmayacaktım hiç çok gerildim ben de rahat kafayı düşünmek istedim. Baktım düşünemiyorum buraya yazayım dedim 😅

O zaman kırmayacak bir bir biçimde reddediyorsun. Gidip senin adına karar vermeseymiş, vermişse senin adına karar, sen reddettiğinde de ne yapacağını düşünmüştür. Arkadaşın önce sana sormalıydı, sonuçta.

Benden söylemesi bence geliri düşüneceğine rahatın bozulur mu onu düşün. Bir bakmışın bardakların başka yerde "kanka orada olur mu hiç bardaklar" der.
Ya çok sessiz bir arkadaş öyle bir şey kolay kolay demez ama ev arkadaşlarım beni çok yüzüstü bıraktığı için yoruldum artık uğraşmaktan

Temizlik, bulaşık... Senin için sorun olmuyorsa ki tek kalıyormuşsun böyle devam et bütçede sorun yoksa tek yaşamak büyük rahatlık bence böyle bir karar verirken önce kendini düşün derim ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı