Bir fanboyluk hikayesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Atem Kaner

Kilopat
Makaleler
3
Sapphire'yi Savunayım Derken Ceza Yedim [Teknopot İçerir]

Ne diyeyim? Neyi savunayım? Bunun için...

Diyecek söz yok!

Sadece tavsiyelerimi söylerim;

1) Yönetim kendini düzeltmeli veya Yönetimde değişmeye gidilmeli.

2) Bağnazlıklardan vazgeçilmeli. Bir fikir körü körüne savunulmamalıdır. Eğer savunulacaksa nicel verilere dayanılmalıdır.

3) Herhangi bir eleştiriye dayanamayıp ceza verilmemeli ve tehdit edilmemeli. ( Az zaman önce gördük. )

4) Hemen ceza verilmemeli, uyarı mesajı atılmalıdır.

Benim tavsiyelerim bunlar. Sizinde varsa yazın, Technopat daha iyi duruma gelsin. Eğer bu durum devam ederse Technopat bazı geçmiş forumlarla aynı kaderi paylaşacaktır.

Ama zannederim ki bu konu kitlenecektir.

Not: Asıl konu başlığı " Sonuna Kadar Haklı! "

Son düzenleme:
Boost 350w Geçici Ekran Kartı yerine 350w Geçiçi Ekran Kartı dediğimden dolayı ban yedim. Sonuna kadar haklı.

Recep abi nedir sende ki bu Sapphire düşmanlığı açıkla bizi de aydınlat.

Arkadaşın o mesajını ben raporlamıştım. Her konuda Sapphire'i öve öve bitiremiyordu. Kaynak istedim, hiçbir test vs. bir şey atmadı. Nicel verilerden bahsetseydi, haklı derdim. Ama hiçbir test atmadı Sapphire ile ilgili. Savunduğu markayı, senin dediğin gibi nicel verilerle kanıtlasaydı, hiçbir şey demezdim. Mesajı raporladım, ceza almış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü Sapphire şişirilmiş bir balon marka düşük kaliteli olmasına ramen yüksek kaliteli gibi gösteriliyor ondan.
Orda ne çok uzun uzun yazma meraklısı var...

Şişirilmiş balon bir marka mı :( Bir de lütfen şu konu çözüme kavuşmadan yetkililerden biri gelip ergen gibi laf koyup konuyu kilitlemesin. İnsanlara cevap hakkı verin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı