Bir gün aç durulursa bir şey olur mu?

Patrixcs

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Marsilya
Bir günlüğüne aç kalsak bir şey olur mu? Birazcık kilo aldım ödem tuttu büyük ihtimal. Carb cycle diyete böyle sıfırdan başlamak istiyorum sıkıntı olur mu? 82'den 84'e çıktım.

Bir günlüğüne aç kalsak bir şey olur mu? Birazcık kilo aldım ödem tuttu büyük ihtimal. Carb cycle diyete böyle sıfırdan başlamak istiyorum sıkıntı olur mu? 82'den 84'e çıktım.
Oyle diyetin ise yarayacagini sanmam, tekrar yiyince tekrar alirsiniz diye dusunuyorum. Sorun olur hem ac kalmak degil olabilecek en saglikli sekilde beslenmek mantigin yolu.

Hiçbir şey olmaz, annemle kavga etmiştim tam bir gün aç kaldım ölmedim. Günün sonunu lahmacun ile kapattım ama🙂

Oyle diyetin ise yarayacagini sanmam, tekrar yiyince tekrar alirsiniz diye dusunuyorum. Sorun olur hem AC kalmak degil olabilecek en saglikli sekilde beslenmek mantigin yolu.

Aç durarak kilo verilme yöntemi pek sağlıklı değil.

Düzenli beslen. Bir hafta hiçbir şey yemeyip 8 kilo verdim. 🙁

Bir şey olmaz 1 haftada aç kalabilirsin ama öyle verilen kilo ne sağlıklı ne de kalıcı olur.

Hiçbir şey olmaz, annemle kavga etmiştim tam bir gün aç kaldım ölmedim. Günün sonunu lahmacun ile kapattım ama🙂

Tüm gün aç kalmak sağlıklı bir şey değil. Bir diyetisyene başvurmanızda yarar var.
Zaten amaçım aç kalarak kilo vermek değil. 1 hafta boyunca yedikçe yedim. Bir gün sadece 4 litre su içerek ödemi filan temizlemek istiyorum. Sonra aralıklı oruç ve carb cycle diyetine tekrardan devam etmek istiyorum. Zaten antrenman yaptığım günlerde 2000 kalori alıyorum en az. Diğer günler karbonhidratı 250 gram 50 gram civarını düşürüyorum off günlerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı