Bir günde 10 gram altın çıkartma videosunun doğruluk payı nedir?

Biraz araştırdım, %26 civarı kar bırakıyormuş. Eski olan elektronik ürünlerde daha çok bulunuyormuş gümüş, altın ve kaplamalar.

Bu arkadaş eğitim seti vererek kendi ekmeğinin peşinde. Artık kime ne yapar bilmiyorum..

İşin ehli olmanız şart, yoksa hava almalık videolar gibi duruyor.

Videoyu izlemedim ama elektronik parçalardan altın çıkarma diye bir şey var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bende duymuştum ama videoda çok basit gibi duruyor. Bu kadar basit olmamalı diye düşünüyorum. Bu yüzden kimya bilen arkadaşlara sordum ters düz mantıkla bilgisi olmadan "click bait" diyecek kişilere değil :) .

Bende duymuştum ama videoda çok basit gibi duruyor. Bu kadar basit olmamalı diye düşünüyorum. Bu yüzden kimya bilen arkadaşlara sordum ters düz mantıkla bilgisi olmadan "click bait" diyecek kişilere değil :) .
Basit değil hocam, daha 2. part'ı var bu videonun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu olayı ben de hafiften araştırmıştım.
Ciddi manada kâr ettirecek bir şey değil, çünkü elektronik cihazlardaki altın kaplama 10 mikron kalınlığında. 3-5 kilo RAM'dan 1 gram altın çıkarabilirsiniz belki. Orada harcanan aside, emeğe vs. değeceğini düşünmüyorum.

Basit değil hocam, daha 2. part'ı var bu videonun.

Kendi attığım videodan bahsetmiştim.
Bu olayı ben de hafiften araştırmıştım.
Ciddi manada kâr ettirecek bir şey değil, çünkü elektronik cihazlardaki altın kaplama 10 mikron kalınlığında. 3-5 kilo RAM'dan 1 gram altın çıkarabilirsiniz belki. Orada harcanan aside, emeğe vs. değeceğini düşünmüyorum.
Steel Series 710 mouse da bile altın kaplama uç var. Çok az kullanıyorlar.

Geri
Yukarı