Bir günlük Technopat Sosyal moderatörü olsanız neler yapardınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Büyük moderatörümüz durunuz şakasına dedim!

Deep turkish web izlemek küfürse Technopat'ı bırakyorum al Technopat'a kesme işareti koymadım ve küçük yazdım nokta koymuyorum.

İzlemek küfürse derken ne demek istediğini anlamadım ama burası bir forum ve bu forumda spam ve küfürlü video paylaşmak yasak. Yazım yanlışı yapınca da havalı olmadın. Hatırlatayım dedim.

Moderatörlere özelden mesaj atardım. "Selam" diye.

Şaka bir yana, "-de" "-da" "-ki"leri yanlış yazanlara acımazdım. 1. hatasında 1 saat, 2. hatasında 1 gün atardım. Yahu sinirlerim bozuluyor yanlış yazımını gördükçe.

Sabahları erken kalkıyorum nasılsa. Gece ve sabah açılan konuları acilen onaylardım. Çok gecikiyor bazı günler.

İlgili şahıs aynı davranışı tekrar devam ettirip konudaki arkadaşa küfür ettiği için 95 sene ceza almıştır.

Tebrikler, bu nicke internet aleminde silinmeyecek bir kara leke yapıştırmayı başardın. 95 sene sonra buraya uğrarsın.
Ellerinize, kollarınıza sağlık hocam. İyi denetimler ve iyi günler, umarım böyle şeyler ile uğraşmazsınız daha fazla.

Boy, kur konularını onaylamam.
Başlıkları düzgün bir şekilde onaylarım.
Onun dışında görevimi en iyi şekilde sürdürürüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu foruma 4 yıl önce son girdiğimde çok az kişinin bileceği bir konuda yardım isteyen birine fikir verdiğim mesajda Türkçe kuralı uydurup bana ban atan modun ve benim açtığım bir konuda tavsiyesini istediğim aparatı anlamadan "başlığı yanlış yazmışsın cahil" diyerek konumu değiştirip bana ban atan modun kişisel bilgilerini bulur, evlerini basardım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı