Bir günlük Technopat Sosyal moderatörü olsanız neler yapardınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızgın atanları süresiz banlardım. Herkesi banlardım hatta sunucuda tek ben kalırdım efsane olurdu.

Şimdiki moderatörlerin yaptığını yapardım. Gözümü kapatır, fare imleci hangi kullanıcının üstüne gelirse cezayı keserdim.

Hiç öyle bir dersim olmadı ama ;
-İkinci el bölümünde fiyat önerisi adlı bir araç olmasını yönetim ekibine bildiririm.

-İkinci el bölümünde satışı baltalayacak üzgün, gülme, kızgın emojilerini atanlara 2 hafta yasak (İkinci el bölümüne mahsus) verirdim.

Moderatörler ne yapıyorsa onu yapardım.

Sırf beğeni kasmak için eğlence konularını kilitleyip "Tamam." yazıp kendimi Hahaha yağmuruna tutmazdım. Gerçekten @enes.wtp, hakaret amacım kesinlikle yok ama bu hiç hoş değildi. Sırf siz bana "Tamam." dediğiniz için moralimi bozup kendimi 1.999 mesajdan çıkardım, kendi çapımda bir challenge yapacaktım ama onu da mahvettiniz :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Moderatörler ne yapıyorsa onu yapardım.

Sırf beğeni kasmak için eğlence konularını kilitleyip "Tamam." yazıp kendimi Hahaha yağmuruna tutmazdım. Gerçekten @enes.wtp, hakaret amacım kesinlikle yok ama bu hiç hoş değildi. Sırf siz bana "Tamam." dediğiniz için moralimi bozup kendimi 1.999 mesajdan çıkardım, kendi çapımda bir challenge yapacaktım ama onu da mahvettiniz :(
Hatırlamıyorum bile ama özür dilerim yani, böyle tatsız bir olay yüzünden sizi kırmayı doğru bulmuyorum. Beğeni kasmak için kilitlemiyoruz, mod olduktan sonra "a" yazsan bile beğeni geliyor zaten, mod olunca beğeni kasmak saçmalık :D

Konuyu gerçekten hatırlamıyorum, link bırakabilir misiniz?

RX5500XT önerenleri banlardım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı