Bir gününüz nasıl geçiyor?

Bu aralar kendimi çok boş hissediyorum. Sabah kalk, yemek ye, bilgisayara otur ve uyu. Hayatım bu döngüden ibaret. Siz neler yapıyorsunuz?

Her gün sabah 7'de işe gidiyorum. Saat 1'den 5'e kadar paydos. Ondan sonra da 5'ten gece 11'e kadar tekrar iş ondan sonra eve gidip yatıyorum sabah tekrar aynı şey. Her günüm böyle geçiyor. 1'den 5'e kadar PC ile takılıyorum. Sosyal hayatım 2 senedir sıfır.

Kahvaltı, sosyal medya, bilgisayar oyunları, dizi, şarkı dinlemek, akşam yemeği, bilgisayar oyunları ve kapanış.

Ekstra durumlar hariç hafta içileri:

05.30 kalkış.
06.00'a kadar kahvaltı.
Üst baş giyilir, işe gitmek için caddeye çıkılır ve servis beklenir.
07.00 mesai başlangıcı.
15.00 mesai bitişi.
16.00'da evde olunur.

İş olursa amcamın dükkanına yardım etmeye gidiyorum akşama kadar, (yaklaşık 21.00'a kadar) işim yoksa, kız arkadaşım veya arkadaşlarım çağırmıyorsa evdeyim.

Corona öncesi 18.00 gibi spora gidiyordum, zaten eve gelene kadar saat 21.00'ı buluyordu. Yemek, duş derken saat 22.00'ı buluyor ve yatış, döngü tekrar.

İzin günlerim dışında ''normal'' günlerim böyle geçiyor. Bir de bunun gece mesaisine göre düzenlenmiş versiyonu var, o da artık başka zamana. :D

Sabah 8'de kalkıyorum. Şirkete gidiyorum. Laptop'umu açıp 6-7 saat çalışıyorum. Genellikle maaş zammı bahanesiyle zorla mesaiye kalıyorum. 8 gibi işim gücüm bitiyor. Eve döndükten sonra oyun oynuyorum, Technopat Sosyal'de gezinip arkada Yalçın Çakır dinliyorum. 24.00-01.00 gibi yatıyorum. Kısacası YouTube'daki Loop'a alınan videodan farkım yok.

Geri
Yukarı