Bir gününüz nasıl geçiyor?

Hocam eğitim için diyor arkadaş. Yoksa basketbol saha ve top olan her yerde oynanır kimse ona laf etmedi. Ayrıca bana soru sorduğu için kendi adıma cevap verdim.
Eğitim yazmamış nereye gidiyorlar yazmış bide şey yani 16 17 yasina gelmiş biri çok atletik değilse umursamazlar bile parasını alıp 2 top sektirme yaptırırlar.Ki bütün gün evde oturan birinin atlezizminin kalacağını sanmıyorum.

Eğitim yazmamış nereye gidiyorlar yazmış bir de şey yani 16 17 yasina gelmiş biri çok atletik değilse umursamazlar bile parasını alıp 2 top sektirme yaptırırlar. Ki bütün gün evde oturan birinin atlezizminin kalacağını sanmıyorum.

Madem 2 top sektirtecekler ve atletik hale getirmeyecekler neden bu kurslar olsun? Basketbolda yapılan antrenmanları hiç bilmediğiniz çok belli. Orada sadece turnike, şut, pas verme falan öğretmiyorlar.

Hafta içi sabah 08:00'den 17.00'a kadar işe gidiyorum, eve geldiğimde çay/kahve içip müzik dinleyerek bilgisayarda takılıyorum ve oyun oynuyorum. Hafta sonu sabah 11-12 gibi kalkıp sabahtan geceye kadar çay/kahve içip müzik dinleyerek bilgisayarda takılıyorum veya yine oyun oynuyorum.

Son 20 gündür koda vuruyorum. Günde 5 saat. Şunu bile yaptım;

Madem 2 top sektirtecekler ve atletik hale getirmeyecekler neden bu kurslar olsun? Basketbolda yapılan antrenmanları hiç bilmediğiniz çok belli. Orada sadece turnike, şut, pas verme falan öğretmiyorlar.
Dediklerine ek olarak top sektirme koordinasyon antrenmanları bir de topla ve topsuz kosu var bazı hocalar bunlara ek olarak haftada 1 full body antrenman vs. yaptırıyor da gymde 17 yaşında sıfır atletik olan biri muhtemelen ilk haftadan bırakacak zaten.Bunun dışı basket antrenmanlari asagilamadim ama 17 yaş baskette sıfırdan başlamak için çok geç hoca ilgilenmez öyle biriyle yani.

Dediklerine ek olarak top sektirme koordinasyon antrenmanları bir de topla ve topsuz kosu var bazı hocalar bunlara ek olarak haftada 1 full body antrenman vs. yaptırıyor da gymde 17 yaşında sıfır atletik olan biri muhtemelen ilk haftadan bırakacak zaten.Bunun dışı basket antrenmanlari asagilamadim ama 17 yaş baskette sıfırdan başlamak için çok geç hoca ilgilenmez öyle biriyle yani.
Parayı veriyorsak bal gibi ilgilenecek. Ayrıca milli takımlarda 18 yaşında basketle tanışmış pek çok basketbolcu var.

Uyan, duş al, 10:00 - 16:00 arası dershane, birkaç saat dinlen, derslerle ilgilen, gece agalarla Discord'da takıl ve uyu. 1 aydır böyle. Sıkılıyorum bayağı.

Yeni konular

Geri
Yukarı