Bir internet sitesi başka bir sitede olduğumuzu nasıl anlıyor?

itwasgooday

Hectopat
Tarayıcım Chrome. Bir siteyi kullanırken başka bir sekmeye geçiş yaptığımda kullanmadığım sekme bir yazı bırakıyor. Mesela canlı derste yan sekmeden bir şey bakacak oluyorum. Öğretmenin ders ekranında ismim gözüküyor. Bunu engellemenin bir yolu, eklenti veya bu özelliğin olmadığı bir tarayıcı var mı? "chrome://flags/" ayarlarında bunun için ayar var mı? Yardımlarınızı bekliyorum.

Tarayıcım Chrome. Bir siteyi kullanırken başka bir sekmeye geçiş yaptığımda kullanmadığım sekme bir yazı bırakıyor. Mesela canlı derste yan sekmeden bir şey bakacak oluyorum. Öğretmenin ders ekranında ismim gözüküyor. Bunu engellemenin bir yolu, eklenti veya bu özelliğin olmadığı bir tarayıcı var mı? "chrome://flags/" ayarlarında bunun için ayar var mı? Yardımlarınızı bekliyorum.
Mesele konusunda bilgim yok ama eğer sistemin çok kötü değilse sanal makine ile sanırım kurtarabilirsin.

Sanırım bilgisayarında şu salak saçma Online ders kısıtlama yazılımlarından biri var, bir antivirüs taraması yapman iyi olur.

Özel okulda okuyorum. Program "x" eğitim kurumu tarafından "x" okulları için geliştirilmiş. İsim vermek istemiyorum.

Özel okulda okuyorum. Program "x" eğitim kurumu tarafından "x" okulları için geliştirilmiş. İsim vermek istemiyorum.
Sanırım sanal makine kesin çözüm.

Hangi aygıtları bağlayacağını seçiyorsun.
Tamamdır. Bu yolu deneyeceğim. Ama sanal makine olmadan yapılabilen bir yöntem gelebilir diye konuyu bir kaç gün açık bırakacağım. Bilen bir arkadaş olmazsa sizi çözüm olarak işaretleyeceğim.
Hangi aygıtları bağlayacağını seçiyorsun.
En azından 3 sene önce kullandığım WMware Workstation’da öyleydi.
i5 6200u 940m 8gb ddr3 ram yeterli mi.

Yeni konular

Geri
Yukarı