Bir kadından çok hoşlanıyorum

mehmet_5556

Femtopat
Yer
malatya
Daha fazla  
Meslek
bilgisayar ögretmeni
Arkadaşlar selamın aleyküm. Okulda Türkçe ögretmenınden çok hoşlanıyorum ama onu sevdiğimi açıklayamıyorum. Aynı okulda çalişiyoruz ve meslektaşiz. Onu sevdiğimi onunla dost olmak istediğimi açıklayamıyorum. Çok çok utanıyorum hayatımda hiçbir insani bu kadar çok sevmemiştim. Acaba nasıl açılabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamın aleyküm. Okulda Türkçe ögretmenınden çok hoşlanıyorum ama onu sevdiğimi açıklayamıyorum. Aynı okulda çalişiyoruz ve meslektaşiz. Onu sevdiğimi onunla dost olmak istediğimi açıklayamıyorum. Çok çok utanıyorum hayatımda hiçbir insani bu kadar çok sevmemiştim. Acaba nasıl açılabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Ağabey sakın öğrencilerin duymasına izin verme. Numarası var ise "merhaba" diyerekten sohbete gir, ya da lazım olur diyerekten numarasını al yaz.
Bir de umarım ikinizde bekarsınızdır.

Hocam ben şahsen bu işlerin bam bam bam diye halledilmesi gerektiğini düşünüyorum. Taktiklerle, ufak ufak numara almalarla olmaz. Hanımefendiyi bir yemeğe davet edin. Kendinizi tanıtın, onu tanıyın. Konuşun, tanış olun. Ondan sonra eğer işin oluru var gibiyse, niyetinizi belirtin. Ben inanıyorum, her şey yolunda gidecektir.

Yanı geçenlerde sadece onu evine biraktım ve biraktıgım zaman araçtan indi ve yüzüme gülerek baktı acaba oda bendenmı hoşlanıyordur?

Yanı geçenlerde sadece onu evine biraktım ve biraktıgım zaman araçtan indi ve yüzüme gülerek baktı acaba oda bendenmı hoşlanıyordur?

Ağabey yanlış anlama ama her gülümseyen hoşlanıyor diye bir şey yok. Ona kalırsa bizim sınıfın çoğu benimle sevgili olurdu. :D Ama dediğim gibi kimsenin duymasına gerek muhabbetini arttır ya da diğer arkadaşların dediği gibi yemeğe davet edip olanı biteni söyle.

Gülümsemesi hoşlanmasından değil; samimiyetten, minnettarlıktandır bence. Her yüzümüze gülen bizden hoşlanıyorsa işimiz var. :)

Tabi bu sizden hoşlanamaz/hoşlanmayacak anlamına gelmiyor. İş yine sizde bitiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı