Bir Key birden fazla kullanılır mı?

RognesS

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben yazilimbudur.com adresinden Windows 10 Pro Key aldım. Key'in 1 gün geç gelmesini geçtim, Key'imi aktifleştirdikten sonra Key'i kopyalayıp Google'a yapıştırdığımda Çin'li bir forumda Key'in paylaşıldığını ve altına teşekkür mesajları geldiğini gördüm sorum şu: Bir Key birden fazla kez kullanılabilir mi? Key'imi aktifleştirdim sorunsuz Windows 10 Professional istediğim gibi ve CMD'den baktığımda lisans da orijinal gözüküyor. Aklım karıştı yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ben yazilimbudur.com adresinden Windows 10 Pro Key aldım. Key'in 1 gün geç gelmesini geçtim, Key'imi aktifleştirdikten sonra Key'i kopyalayıp Google'a yapıştırdığımda Çin'li bir forumda Key'in paylaşıldığını ve altına teşekkür mesajları geldiğini gördüm sorum şu: Bir Key birden fazla kez kullanılabilir mi? Key'imi aktifleştirdim sorunsuz Windows 10 Professional istediğim gibi ve CMD'den baktığımda lisans da orijinal gözüküyor. Aklım karıştı yardımcı olur musunuz?

Kullanılmaz diye biliyorum.

MAK key ise kullanılır. Retail lisans nedir? Retail – OEM – MAK Lisans Türleri Arasındaki Farklar?.

MAK key de anakarta işleniyor. Format atsanız da kalıyor. Bi zararı olmaz ancak aksaklık olarak çok kişi kullanmaya çalışacak o keyi sonra da Microsoft keyi iptal edebilir. Ama net bir şey yok bu konuda Microsoft hiç iptal etmeye de bilir. Bende MAK key kullanıyorum. Şahsen benim için sorun teşkil etmiyor.

MAK Key'de anakarta işleniyor. Format atsanız da kalıyor. Bir zararı olmaz ancak aksaklık olarak çok kişi kullanmaya çalışacak o Key'i sonra da Microsoft Key'i iptal edebilir. Ama net bir şey yok bu konuda Microsoft hiç iptal etmeye debilir. Bende MAK Key kullanıyorum. Şahsen benim için sorun teşkil etmiyor.

Tamamdır çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı