Bir kişi ile sevgili olduğumuzda araya mesafe koymak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam biraz araştırın ya da hocam boş verin siz sevgili yapmayın. Böyle bir şeyin olmadığını anladığınız zaman görüşürüz :)

Yav hocam zaten araştırdıklarımı size söylüyorum gelmişsiniz burada cahil cahil yotum yapıyorsunuz bunu bilindik hocalar diyorum ve evlilik dışı yapıldığını söylüyorum hani?

Yav hocam zaten araştırdıklarımı size söylüyorum gelmişsiniz burada cahil cahil yotum yapıyorsunuz bunu bilindik hocalar diyorum ve evlilik dışı yapıldığını söylüyorum hani?
Hocam illa ki de bilindik hocalar argümanını kullanacaksanız size Diyanet'in evlilik ile ilgili kararlarını söyleyebilirim.

Haram zaten günah değil mi?

Arada fark var :D

Haram çok büyük günahlara denilir.
Ona bakılırsa günlük hayatta yaptığımız çoğu şey haram olurdu.
En basitinden "lanet olsun" tarzı şeyler söylemek günah.
Eğer günah olan her şey haram olsaydı cehennemden çıkan Müslüman olmazdı :D

Hocam random atmak yasak olmasa, tamam hocam siz sevgili yapmayın. Diyanete ve hocalara güvenmeye devam edin.

Yav hocam zaten araştırdıklarımı size söylüyorum gelmişsiniz burada cahil cahil yorum yapıyorsunuz bunu bilindik hocalar diyorum ve evlilik dışı yapıldığını söylüyorum hani?
"Araştırdıklarımı söylüyorum"
Hoşlandığın kişi(ler) bunları görse... Hayatın boyunca bir sevgiliye sahip olamazsın. "yotum"
Evlilik dışı "flört"e karşıymış beyefendi... Peki evlendikten sonra kimle neden flört edesin? Flört etmeden nasıl sevgili bulacaksın?!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı