Bir kişi neden küfür eder?

Kişiler neden küfür eder? Özellikle oyunlarda. Bir daha karşılaşmayacağın birine çok ağır küfür etmek mantıksız geliyor. Geçen Valorant girmiştim Ölüm Maçı modunda. Bir kişi her öldüğünde onu öldüren kişiye küfürler savuruyordu.
Eğer yenilirsem ki genellikle takım kötü olunca yenilirim taşıyan benim karşı taraf kışkırtırsa eğer kulağı iyi çınlar.

Ara.

Forumun amacı birbirimize soru sorup sosyalleşmek. Arkadaş araştırıp bulamamış, ya da forumdaki insanların düşüncelerini merak etmiş. Neresi garip bunun?

Araştırıp bulamamış diye bir şey yok her şeyin bir cevabı vardır illaki ve senin burada o elemanın ağzından konuşman daha garip.

-Kelime dağarcığının yetersiz olması.
-Çevresel etkenler.
-Sinirli bir insan olması.
-Küfür ettiği şeyleri veya değerleri kendinde de var olmasına rağmen önemsememesi.
-Zeka yaşının küçük olması.
Diyerek örnekler çoğaltılabilir.

Ara.

Araştırıp bulamamış diye bir şey yok her şeyin bir cevabı vardır illaki ve senin burada o elemanın ağzından konuşman daha garip.
Elbette vardır, inkar etmiyorum zaten. İki ihtimal verdim ben orada. Arkadaş kısa bir özet istemiş olabilir diyorum yazının özünde. Ayrıca sizin açınızdan bakarsak; Bu konunun da cevabı var, niye açmış? Ayrıca bunun da cevabı var, niye burada? Sizin pencerenizden bakarsak forumu kapatıp gitmemiz gerekir.

Başlığa cevap: Çok zevkli bir olay, o yüzden.

İlk mesaja cevap: Kendisini öldürene değil de kendisinin ölmesinden sorumlu olan takım arkadaşına sövse insanlar küfürden ve dayaktan anladığı için derdim. Anlattığınız senaryoda beyin eksikliği teşhisi koyuyorum.

Geri
Yukarı