Bir kişiye bedava Payday 2 veriyorum

Rot13 gibi ucuz bir şifreleme...

U6Z3#VY7XPT1X3MPP15W5T?89U03MP@B@MXT2M7ZY5%0PT
Bunun içerisinin bir mail adresi ve bir kelime mevcut. Gizli kelimeyi bulup mesajdaki maile ulaştırın 500 ₺ altı istediğiniz oyun benden.
İşsizliğimi faydalı bir yerde kullanabileceğim. 20 saat uğraştıktan sonra muhtemelen çözerim. 😅

@mustaine hocam doğru halini de yazabilir misiniz o metnin.

İşsizliğimi faydalı bir yerde kullanabileceğim. 20 saat uğraştıktan sonra muhtemelen çözerim.
Sanmam, onun kullandığı alfabenin dizilişini bile bilmen lazım.
Hocam doğru halini de yazabilir misiniz o metnin.

Tebrikler! Payday kazandiniz! Bu metni sakin konunun altina yapistirmayin! Iletisim için Discord:

Discord adresini sildim. Yazı bu şekilde.

İşsizliğimi faydalı bir yerde kullanabileceğim. 20 saat uğraştıktan sonra muhtemelen çözerim. 😅

@mustaine hocam doğru halini de yazabilir misiniz o metnin.
Tebrikler! Payday kazandiniz! Bu metni sakin konunun altina yapistirmayin! İletisim icin discord:
**************** (sansürledim)

Tebrikler! Payday kazandiniz! Bu metni sakin konunun altina yapistirmayin! İletisim icin discord:
**************** (sansürledim)
Evet Rot13 neymiş diye araştırdıktan sonra ben de çözebildim. 😆
@The Anorak kelime anlamlı ve Türkçe bir kelime mi? Eğer öyleyse girişeyim.

Son düzenleme:
Rot13 gibi ucuz bir şifreleme...

U6Z3#VY7XPT1X3MPP15W5T?89U03MP@B@MXT2M7ZY5%0PT
Bunun içerisinin bir mail adresi ve bir kelime mevcut. Gizli kelimeyi bulup mesajdaki maile ulaştırın 500 ₺ altı istediğiniz oyun benden.
Çözümü ararken 0.00006649 BTC içeren bir hesap buldum.

Biraz geç yazdım sanırım ama Steam oyun ödüllerine oy verirseniz toplamda 10 tane kart kazanıyorsunuz. Her birini 25 kuruştan satarsanız da kart başına 20 kuruştan 2 TL kazanırsınız. Oyun zaten 1.85 alırsınız.

Geri
Yukarı