Bir kişiye kendini önemsiz hissettirmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yakınımda değil, üstüne yürü(ye)mem. Zaten kendisine zarar verebilecek biri değil.

Taktik basit bakın ekşi sözlük yazarları diyor.

"Ağlayan insan beyanı engelle geç takma kafana."

Bir insan size laf atacak kadar seviyesi düşük küfür edecek kadar alçak ise alçalmayın sadece yukarıdan ona gülün onu böylece zaten aşağıda olduğunu hissetirmeye yeter.

Kitap okumak kendinizi değerlendirmenin en kolay yolu okuyun dolar gibi yükselin :).

O zaman dikkate almayıp onunla dalga geçmekten başka yapabileceğin bir şey yok.
İşte ben de onu istiyorum ama psikolojisini bozmak derken yanlış anlaşıldı mı diyeyim abartı oldu mu diyeyim siz karar verin.

Önemsiz gibi davranın ki önemsiz hissetsin. Siz de aslında kendinize cevabı vermişsiniz.

@RPM nasıl bir beyinle veya nasıl bir kafayla hayatını sürdürüyorsun gerçekten çok merak ediyorum. Küçük yaşta veya neyin ne olduğunu bilmeyen bir kişi olduğunu farzet ve dediğin şeyi ciddiye aldığını düşün. Sence ne olur? Kalp krizi geçirtmek falan.
Umursamaz veya tavırları ile belli eder oldu bitti. Beynini kullan birazcık.

7/24 TikTok videoları at. Her dediğine "ağla" diye cevap ver. Hepinize merhaba arkadaşlar diye sınıfa gir. Enes batur şarkısı dinle. Dikkat et seninde psikolojin bozulabilir ama.
Okullar açılsaydı yapardım :d Ama dediğiniz gibi bana da zarar verir bunlar.
@RPM nasıl bir beyinle veya nasıl bir kafayla hayatını sürdürüyorsun gerçekten çok merak ediyorum. Küçük yaşta veya neyin ne olduğunu bilmeyen bir kişi olduğunu farzet ve dediğin şeyi ciddiye aldığını düşün. Sence ne olur? Kalp krizi geçirtmek falan.
İşte ben de onu istiyorum ama psikolojisini bozmak derken yanlış anlaşıldı mı diyeyim abartı oldu mu diyeyim siz karar verin.
Bu arada, öne çıkar butonu ile cevapla butonu yer mi değiştirdi?

@RPM nasıl bir beyinle veya nasıl bir kafayla hayatını sürdürüyorsun gerçekten çok merak ediyorum. Küçük yaşta veya neyin ne olduğunu bilmeyen bir kişi olduğunu farz et ve dediğin şeyi ciddiye aldığını düşün. Sence ne olur? Kalp krizi geçirtmek falan.

Psikolojisini mahvetmek istemiş, ben de küçük bir travma yaşatmak için örnek verdim, yapmak istiyorsa yapar istemiyorsa yapmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı