Bir kişiye kendini önemsiz hissettirmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@RPM nasıl bir beyinle veya nasıl bir kafayla hayatını sürdürüyorsun gerçekten çok merak ediyorum. Küçük yaşta veya neyin ne olduğunu bilmeyen bir kişi olduğunu farzet ve dediğin şeyi ciddiye aldığını düşün. Sence ne olur? Kalp krizi geçirtmek falan.
Umursamaz veya tavırları ile belli eder oldu bitti. Beynini kullan birazcık.
Öyle şeylerin açabileceği sorunlardan haberi yok arkadaşın. Daha neler neler söylenir de işte...

Bunu nasıl yaparım? Sınıfımda beni gerçekten kızdıran, söylenmemesi gereken şeyleri söyledi. Ben de onun psikolojisini mahvetmek istiyorum, aklıma bu yol geldi. Yapan varsa anlatabilir mi?

Rica ediyorum "hahaha" atmayın.
Kafayı mı yedin?

Pek önermiyorum fakat böyle bir şekilde küçük düşürmeye devam edeceğini anlarsanız, kendinizi ondan uzak tutun. Böyle insanlardan ne size ne başkasına fayda gelir. En azından dediğiniz şeylerin şiddetini arttırarak veya aynı şekilde devam ederse kendinizi ondan uzak tutun. Bir süre sonra o anlar zaten.

Sana bir şey dediği zaman o sihirli sözcüğü söyle; "napim"
NAPIM - YouTube

Sonra böyle hissedeceksin;
Napim diyip lafı koyunca bne - YouTube

Şaka bir yana, birisinin psikolojisini mahvetmenin doğru olduğunu düşünmüyorum.

Her birşey dedikten sonra "KesSsSSs" de böyle yaparsan piskoloji falan kalmayacak onda.

Şaka bir yana, birisinin psikolojisini mahvetmenin doğru olduğunu düşünmüyorum.
Onu yazarken mahvetmek kelimesini kastetmemiştim yukarıda bir mesajımda da yazdım zaten, biraz abartı oldu. Ama resimler iyiymiş. Kullanacağım.
Her birşey dedikten sonra "KesSsSSs" de böyle yaparsan piskoloji falan kalmayacak onda.
O da çok şey olur ya :/
Pek önermiyorum fakat böyle bir şekilde küçük düşürmeye devam edeceğini anlarsanız, kendinizi ondan uzak tutun. Böyle insanlardan ne size ne başkasına fayda gelir. En azından dediğiniz şeylerin şiddetini arttırarak veya aynı şekilde devam ederse kendinizi ondan uzak tutun. Bir süre sonra o anlar zaten.
İşte kendimi ondan uzak tutmaya yetecek kadar iyi olursa yeter bana o. Benden uzak Allah'a yakın olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı