Bir kişiyi Technopat'tan nasıl engelleyebilirim?

1620497406417.png

Ekran alıntısında gördüğünüz "Göz Ardı Et" kısmına tıklamanız yeterli olacaktır. Göz Ardı Et yaptığınız üyeler, profilinizde bulunan "Kara liste" bölümüne taşınır. Kısıtladığınız üyelerin rumuzlarına Kara liste bölümünüzü görüntüleyerek erişebilirsiniz.

Profilinizi örnek olarak koydum bu arada. Yanlış anlamayın. :D

Son düzenleme:
Bazı kişiler o kadar çok konu açıyor ki sanki hesap kasıyor. Mesaj kasmak için mesaj atıyor. Neredeyse her konuya girdiğimde bazı şahısları görüyorum. Bunları engelleyebilmemin bir yolu yok mu? (emirybolat)

Profil fotoğrafının altındaki ada tıklayıp, göz ardı et butonuna tıklayın hocam.

Bu yeterli gelmiyor.
Bazı konularda içeriği sürekli baltalayan troller mevcut. Böyle üyeleri engelleyip bize karşı cevap da yazamaması mümkün olsa ne güzel olur.

Bu yeterli gelmiyor.
Bazı konularda içeriği sürekli baltalayan troller mevcut. Böyle üyeleri engelleyip bize karşı cevap da yazamaması mümkün olsa ne güzel olur.
Böyle bir durumla karşılaştığınızda rapor sistemini kullanabilirsiniz, kişiyi o konu içerisinde raporlarsanız söylediğiniz gibi konuyu baltaladığı veya alakasız mesajlar yazdığı tespit edilirse konuyu cevaplama yasağı alır.

Böyle bir durumla karşılaştığınızda rapor sistemini kullanabilirsiniz, kişiyi o konu içerisinde raporlarsanız söylediğiniz gibi konuyu baltaladığı veya alakasız mesajlar yazdığı tespit edilirse konuyu cevaplama yasağı alır.
Bence trolleri trollük yapmak istedikleri bölümlerden azade etmek lazım.
Bir öneri konusu da açtım.

Yeni konular

Geri
Yukarı