Bir kız kitabıma "Seni seviyorum, sana aşığım." yazmış

rmznnn

Kilopat
Daha fazla  
Sınıfta tenefüste bizim sınıftan bir kız benim sırama oturmuş ve ben sırama oturduğumda kitabı açtığımda kitabın ilk sayfasında seni seviyorum sana aşığım yazıyordu. Bana pek gerçekçi gelmedi. Sanki dalga geçiyormuş gibi geldi. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis sen de işi dalgaya al. Eğer ki şaka yapıyorlarsa düşük görülme. "Karımı getirin lan bana" de.

Sınıfta tenefüste bizim sınıftan bir kız benim sırama oturmuş ve ben sırama oturduğumda kitabı açtığımda kitabın ilk sayfasında seni seviyorum sana aşığım yazıyordu. Bana pek gerçekçi gelmedi. Sanki dalga geçiyormuş gibi geldi. Siz ne düşünüyorsunuz?
Hocam kızın kişiliğine göre konuşulmalı. Eğer her hissettiğini dışa vuruyorsa o zaman gerçek olabilir. Ama yok öyle değil, o zaman dalga geçiyorlar.

Hocam sakın yüz vermeyin sonunda pişman olursunuz ya bir erkek yazmış ya da seni üzecek bir kız aşk öyle 5 kelimelik bir şey değil çünkü :)

Geri
Yukarı