Bir kız tarafından oyalandım

Taha WRLD

Picopat
Yer
ABD Atlanta Georgia
Çok sevdiğim bir kız vardı, konuşuyorduk bir süredir. Kız bana doğru adamsın, evlenilecek adamsın, iyi çocuksun, muhteşemsin falan diyordu. Çok ümitlenmiştim konuşurken, çok sami miydik hatta bugün buluşacaktık ama olmadı. 2-3 gündür de kısaltmalar kullanmaya başladı, dün akşam da sevgilisi olduğunu öğrendim. Kız kankam da; kız seni oyalıyor, senle konuşuyor, başka çocuklarla geziyor demişti. Kız aklımdan çıkmıyor, nasıl unutacağım bu kızı?
All Girls Are The Same -Juice WRLD

parker26strike

Picopat
Çok sevdiğim bir kız vardı, konuşuyorduk bir süredir. Kız bana doğru adamsın, evlenilecek adamsın, iyi çocuksun, muhteşemsin falan diyordu. Çok ümitlenmiştim konuşurken, çok sami miydik hatta bugün buluşacaktık ama olmadı. 2-3 gündür de kısaltmalar kullanmaya başladı, dün akşam da sevgilisi olduğunu öğrendim. Kız kankam da; kız seni oyalıyor, senle konuşuyor, başka çocuklarla geziyor demişti. Kız aklımdan çıkmıyor, nasıl unutacağım bu kızı?

Kız seni oyalamış.

Heunzey

Centipat
Yer
SpeedWay
Bir de yüzsüzlükleri tutuyor 2 ay önce falan gelmiş napiyorsun diyor komigime gitti seni sevmesem yazmadim diyor banane umurumda misin? D
Some ilgi isteyen kız olaylari sevgili olayina girmeseydim keşke boş bir ani oldu. Zaten girmicektim bir olay yüzünden oldu.

Yeni konular

Yukarı