Bir kıza karşı garip hisler hissediyorum

Yer
Mersin
12 yaşındayım ve kısa bir zaman içinde 13'e gireceğim. Ergenlik belirtilerini gösteriyorum ve ailem bana sürekli sen önceden böyle değildin gibi şeyler diyor. Hırçınlaşmak gibi ergenlik belirtilerim var. Ama galiba birinden hoşlanmaya başladım. Biliyorum konular sıktı ama bende bunu anlamaya çalışıyorum. Ben birinden neden hoşlandım? Daha yaşım küçük ilk kez birilerine karşı böyle garip hissediyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum :(

Son düzenleyen: Moderatör:
O yaşta sevgili olma diye bir şey yok. Sevgili olduğunu sanarsın ama en fazla arkadaş olabilirsin. Görmezden gel derslerine odaklan. Boş iş bunlar.

Bu yaşta hislerinizi saklamak zordur fakat bu yaşta bir kız arkadaşınızın olması geleceğinizi veya hayallerinizi yıkabilir. Derslerinize odaklanın, bu konuları üniversite gibi konuşmanız daha yararınıza.

@vahşet123 Heves iştede sürekli görünce falan garip oluyor. Sevgili olmak falan bu yaşlarda boş iş. Evcilik mi oynayayım :D ?
O yaşta sevgili olma diye bir şey yok. Sevgili olduğunu sanarsın ama en fazla arkadaş olabilirsin. Görmezden gel derslerine odaklan. Boş iş bunlar.
Siz yazdıktan sonra aynı şeyleri yazmam garip oldu.

12 yaşındayım ve kısa bir zaman içinde 13'e gireceğim. Ergenlik belirtilerini gösteriyorum ve ailem bana sürekli sen önceden böyle değildin gibi şeyler diyor. Hırçınlaşmak gibi ergenlik belirtilerim var. Ama galiba birinden hoşlanmaya başladım. Biliyorum konular sıktı ama bende bunu anlamaya çalışıyorum. Ben birinden neden hoşlandım? Daha yaşım küçük ilk kez birilerine karşı böyle garip hissediyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum :(

Ergenliğer girerken birinden hoşlanmak normal.
Fakat söyleyeyim girdikten sonraki yeni yetenekleri keşfettiğinde o istek başka başka fantezilere dönecek bir süre 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı