Bir kızdan ayrılmak

hellnoman

Femtopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar zamanında bir cahillik edip göksu isminde biri ile sevgili oldum. Başta her şey "normal olarak" tamamdı, bilgi paylaşımı yapıyoruz, beraber etkinlikler yapıyoruz falan güzeldi. 5 ay önce beraber Romanya'ya gönüllülük projesi kapsamında geldik ve burada 10 ay kalmamız gerekiyor, 3 ay önce bendeki ona karşı olan tüm hisler bitti, onunla bir şeyler yapasım gelmiyor yaptığım şeylerden zevk alamıyordum. Düzgünce konuşup ayrılmayı denediğimde bana bağırıp çağırmaya başladı, ben gene sakinliğimi koruyarak cevap veriyordum ki böyle davranmam onu daha çok tetikleyecek olsa gerek intihar girişiminde bulundu her insanın yapacağı gibi engel oldum. Şimdi ise yanıma geliyor, bana yaklaşmaya, eskisi gibi olmaya çalışıyor, yüz vermediğimde de gene bağırıp çağırma olaylarına devam edip beni herkese rezil ediyor, ben de normal olarak ona karşı iyi olmak zorunda kalıyorum. Bana kavga ettiğimiz gün kaybedecek bir şeyi olmadığını ve başıma bela olacağını söylemişti keza bunu da yapıyor. Normal olarak bir kadını dövemeyeceğim için ve şu an Romanya'da olup polise vs gidemediğim için sizlere akıl danışmaya karar verdim. Bir yol gösterin lütfen...

Ya biz şimdi seni de onu da tanımadığımız için dediklerimiz doğru olmayabilir.

Kız bağlanmış gibi sana ama sağlıksız bir biçimde. Konuşup çözmeye çalışmalısınız bence. Erkekler genelde dümdüz ve kısa konuşuyor. Uzun uzun anlat ona. İstemiyorum deyip gitmen çok yaralayıcı olur. Kendini değersiz ve iğrenç hisseder. Böcek gibi hisseder kendini. O yüzden intihar isteyebilir. Ben de böyle bir durum yaşadım, sevgili bile olmamamıza rağmen bana soğuk davranınca çocuk kendimden nefret ettim. Normalde hayattan memnun, eğlencesinde olan, güzelce yaşayan biriyim oysa. Ben çok ağladım, o bir kere bile düşünmemiştir. Hala acıtıyor açıkçası, keşke açık açık uzun uzun konuşsaydı.
Aşık olunca geleceğinde her yere seni koyarak hayaller kurmuştur. Ona bela gibi davranmak yerine uzun uzun konuş bence. Yani kız yine değerli olduğunu hissetsin ama ayrılmayı da mantıklı bulup kabul etsin.

Psikopat msikopat takıl işte mis gibi heyecan sana. Sen dalgana bak takma :).
Keşke öyle olsa hayat be biraderim.. :D şaka bir yana, ben müzisyenim ve Romanya'ya gelme amaçlarımdan bir tanesi Türkiye'den uzaklaşıp farklı kültürler, insanlar tanıyıp gezerek görerek şarkı yapmaktı ama 5 ayım şimdiden geçti ve adam gibi hiç bir şey yapamadım çünkü kafam hiç boş kalmıyor, hep onun yaptığı hareketlerle beni rezil etmesiyle dolu... Odaklanamıyorum, ekstra odaklanmayı sağlayan ilaç falan zaten kullanma taraftarı değilim...

Ya biz şimdi seni de onu da tanımadığımız için dediklerimiz doğru olmayabilir.

Kız bağlanmış gibi sana ama sağlıksız bir biçimde. Konuşup çözmeye çalışmalısınız bence. Erkekler genelde dümdüz ve kısa konuşuyor. Uzun uzun anlat ona. İstemiyorum deyip gitmen çok yaralayıcı olur. Kendini değersiz ve iğrenç hisseder. Böcek gibi hisseder kendini. O yüzden intihar isteyebilir. Ben de böyle bir durum yaşadım, sevgili bile olmamamıza rağmen bana soğuk davranınca çocuk kendimden nefret ettim. Normalde hayattan memnun, eğlencesinde olan, güzelce yaşayan biriyim oysa. Ben çok ağladım, o bir kere bile düşünmemiştir. Hala acıtıyor açıkçası, keşke açık açık uzun uzun konuşsaydı.
Aşık olunca geleceğinde her yere seni koyarak hayaller kurmuştur. Ona bela gibi davranmak yerine uzun uzun konuş bence. Yani kız yine değerli olduğunu hissetsin ama ayrılmayı da mantıklı bulup kabul etsin.
Söylediğinizi deneyeğim, gerçi denedim ama sanırım ben de sağlıklı bir şekilde anlatamadım tam olarak durumu...

Abi takıl 5 ay daha kızla Türkiye'ye dönünce bir bahane bul yanından uzaklaş hattını VS. değiştir. Şimdi düşündümde bu çatlak yine intihara kalkar. Allah sabır versin, başka biri bulursa senden uzaklaşır.

Abi takıl 5 ay daha kızla Türkiye'ye dönünce bir bahane bul yanından uzaklaş hattını VS. değiştir. Şimdi düşündümde bu çatlak yine intihara kalkar. Allah sabır versin, başka biri bulursa senden uzaklaşır.
Buradayken kendisine yeni birini bulmasını söyledim ama anlamıyor garip bir şekilde kız... Dediğiniz gibi Türkiye'de halledebileceğim sanırım... Bu arada o yeni kişiye de çok üzülüyorum...

Epey cahil ve düşüncesiz bir kızmış. Eğer sizin içinizde ona karşı bir his kalmadıysa ve bunu düzgün bir şekilde izah ettiyseniz, yakanızı bırakması ve kendi yoluna gitmesi lazım. Sizi sevdiğini düşünmeyin sakın, sizi takıntı yapmış. Seven insan kendi yoluna gider, o yolda sizi özleyerek ağlardı.

Başınıza bela olacağını düşünüyorsanız polise veya ailesine ulaşabilirsiniz.

Epey cahil ve düşüncesiz bir kızmış. Eğer sizin içinizde ona karşı bir his kalmadıysa ve bunu düzgün bir şekilde izah ettiyseniz, yakanızı bırakması ve kendi yoluna gitmesi lazım. Sizi sevdiğini düşünmeyin sakın, sizi takıntı yapmış. Seven insan kendi yoluna gider, o yolda sizi özleyerek ağlardı.

Başınıza bela olacağını düşünüyorsanız polise veya ailesine ulaşabilirsiniz.
O kadar haklısınız ki... Konuşma şansımı son kez deneyeceğim hala aynısını yapmaya devam ederse Türkiye'ye döndüğümde polise başvuracağım...

Geri
Yukarı