Bir kızdan hoşlanmak fakat hiçbir şey yapamamak

Katılım
2 Şubat 2020
Mesajlar
4.170
Makaleler
2
Çözümler
17
Yer
C:/ Ev/Technopat
Ne yani 7. sınıfa giden çocuklar dışlanıyorum diye konu açıyor, usman aga forumun eski tadı yok ayak uydur sende eğlenmene bak.
1632507995657.png
 

blak1ss

Femtopat
Katılım
22 Eylül 2021
Mesajlar
269
Madem samimisiniz, birbirinizle şakalaşıyorsunuz öyleyse size duygularımı ifade etmeye zorlandığım zamanlarımda bir kız kankamın bana yaptığı şeyi önereyim.
Yan yana olduğunuzda bir kağıda ya da kitabın boş yerine falan bir kalp çiziyorsunuz. Sağına ve soluna adınızın harf sayısı kadar çizgi çekiyorsunuz. Daha sonra bir tarafa kendi adınızı yazıp kıza veriyorsunuz. O da kendi adını yazarsa... Sonrasında ne yaparsanız yapın 😄
Hoşlandığım kızı söylemediğim için bunu bana adam asmaca oynar gibi yaptırmıştı. O harf söylüyordu ben adamı çiziyordum falan. Bence güzel taktik. Kendi adını değil de başka bir kızın adını yazarsa size o kızı ayarlamasını söylersiniz 😄
 

MiningciAGA

Picopat
Katılım
11 Eylül 2021
Mesajlar
118
Kız konusunda sana taktik veremem ama başka konuda verebilirim. Kesin olarak söylüyorum sınav senesi vs takılma. Lisenin son senesi zaten hayatının muhtemelen en güzel yılları ne kadar pandeminin gölgesinde geçse de bu zamanlar geri gelmez. Bunu ben söylemiyorum çoğu insan bu şekilde anlatıyor hocalar dahil. Sınav senem diye kızdan uzak durursan üniversiteye gittiğinde iyice koparsın büyük bir hata olur. Sınav senesinde sevgili yapılmaz diyenler saçmalıyor.
Sorması ayıp hangi Üniversite?
 
Yukarı