Bir kızı seviyorum ama takip isteğimi kabul etmiyor

Benden sana tavsiye kızı kaybetmeden bu bakışmaların tadını çıkar.
Bence bir ilişkide yaşanabilecek en güzel evrelerden birisidir. :D
Yanına git onunla sohbet et önemsediğini belli et ama sadece bir kere söyle bin kere söylersen değişir.
Hemen gidip teklif etme biraz arkadaşlık evresini de yaşamalısın her anını hissetmelisin eğlenceyi :)

Kıza iyi davran, yanında ol, onunla vakit geçir ama bunu yaparken fesata çekilecek şekilde (yani yavşıyor görüntüsü çıkmasın ortaya) yapma, konuşurken 1. çoğul şahıs ekiyle konuş, ortak noktalar bul aranızda (mesela ben en son birisini sevdiğimde hep müzik zevki ve siyasi görüşler üzerinden gitmiştim ve işe yaradı gerçekten de ama yapmaz olsaydım), bir şans olma ihtimali de var sizin sınıfa gelmesi, mutsuz anında yanında olmaya dikkat et, sırdaşı ol. Tabi bunu yaparken mesafeli olmalısın.
Çok sağolun yapmaya çalışıcam.Bu arada boluda oturuyorum
Bakmıyordur sana o yüzden zorlamaya gerek yok :)
Ümitsizleniyorum atmayın şöyle mesajlar 😩

Çok sağolun, yapmaya çalışacağım.
Kızınların kendine özgü olayları da olabiliyor, mesafeli olmalı, hayır dedi mi üstelememelisin, tenefüslerde yanına geliyorsa gel dışarıya çıkalım, hava alalım tarzında yakınlaşmalar ile başlayabilirsin, tırnakların temiz olmalı (bırak kızı, erkek olarak ben kaçıyorum tırnağı pis insanlardan), saçların jöleye batırılmış olmamalı (duş alırken su kullanın, jöle değil), çok salaş giyinmeyin ama çok klas (sanırım öyle yazılıyordu) olmaya da çalışmayın, sıradan olun, bir ensturman çalabilirsiniz (hatta onunla çalarsanız daha da güzel olur), arada yemek de yemelisiniz (okul kantininde başlar, Fast Food zincirleri, lüks yerler derken mahalle dürümcüsüne kadar yolunuz var, samimiyet derecenize göre değişir), ne olursanız olun onun için kişiliğinizi değiştirmemeye dikkat edin, kız anlayabilir ve anladığı zaman senden soğur.

Ne takip isteğinden bahsediyorsun dostum, gidip merhaba de zaten kız senin senin sınıfına geliyor muhatap olduğu kişileri tanıyorsundur. Sende o ortama katıl muhabbete dahil ol zaten kızı tanımaya başlayacaksın konuştukça samimi olursun sonra çıkışta bir şeyler ayarlarsın olursa olur zaten. Bırak takibi falan kendine güven git konuş kızla, tabi ki direkt hoşlanıyorum ya da seviyorum falan deme normal konuş ama çokta donuk olma, flörtleş işte kısacası.

Direkt çıkma teklifi etmen intihardan farksız kardeşim aman :D Kız sana diyecekki hızınız 102 yavaş ......

Şaka bir yana gerçekten tavsiye vermem gerekirse, öncelikle bir yakınlığınız veya iyi kötü diyaloğunuz olmalı. Merhaba merhaba yapsanız bile bir diyaloğa sohbete dönüşebilir. 6 sene önce lise 2deyken bir kız görmüştüm. Çok hoşuma gitmişti melek gibi bir kızdı. Sürekli gözlerim ondaydı etkilemişti beni derinden okullarımız yanyanaydı. Hergün öğlen arası denk geliyordu, sosyal medya hesabını buldum istek attım kabul etmedi. Aradan 3 sene geçti, birgün kafede arkadaşlarımı gördüm 5-6 kişiydiler çağırdılar gittim bir baktım o kızda orda çok saçma yerlerden açılan muhabbet ve diyalog onunla tanışmamı arkadaşlık kurmamı sağladı hiç beklemediğim bir anda oldu. Ve şuan kendisi 3 yıllık sevgilim. Allaha şükür mutluyuz. Demek istediğim pes etme bazen istediğin şeyler olmaz çünkü farklı zamanda daha iyi bir şey için bekleniyor olabilirsin. Karşındaki kızdan çekinme utanıp sıkıldığında kendine şunu sor '' Ne kaybedebilirim ki ? '' Geçen ne saniye ne dakika hiçbiri geri gelmiyor beyler tadını çıkarmaya bakın :)

Yeni konular

Geri
Yukarı