Bir kızla nasıl konuşabilirim?

ibrahimf

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun süredir aşık olduğum biri var ilk okul 4'e kadar aynı sınıftaydık. Sonra bir daha birbirimizi görmedik ama Facebook'ta arkadaştık sonra Instagram çıkınca oradan da takipteydim. Ben Instagram'a hiç fotoğraf falan atmam 3 sene önce yanlış hatırlamıyorsam kullanmıyorum sanıp beni takipten bırakmıştı. Ama ben hep aşıktım o hiç bilmiyordu, hiç söyleyemedim. Belki dediklerim saçma gelebilir sizlere böyle iş mi olur diyebilirsiniz ama ben daha önce hiç kimseden hoşlanmadım. Bugün takip isteği attım kabul etti. Yemin ederim gözlerim doldu kızlarla konuşmayı hiç bilmem hiç sevgilim olmadı. Şu an yaşım 19 aradan çok uzun zaman geçti ama çok seviyorum. Bir akıl verin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendini hatırlatmak amacıyla bir mesaj gönderebilirsin. Ardından güncel yaşamıyla ilgi bir şeyler sorabilirsin. Laf, lafı açarsa problem yok demektir. Bu tarz olaylar kendiliğinden gerçekleşir, müdahale edemezsin. Olacağı varsa olur, zorla güzellik olmaz. Cevap vermezse ya da çok soğuk cevaplar verirse, adabınla geldiğin gibi adabınla gitmek yakışır.

Evlenmeyi düşünmüyorsan düzenli manita işlerine bulaşmayın. Normal kız arkadaşların olsun takıl kahve içmeye gidin sohbet edin, dertleşin yani paylaşın bir şeyleri. Böylesi çok daha iyi olur. Yoksa sen böyle yaptın o onu dedi bu bunu dedi işlerine gömülür kalırsan gençliğini harcarsın. Abi tavsiyesi olsun güzel kardeşim. Zamanı gelince her şey olur herkes kendi zamanında yaşar.

Arkadaş gibi konuş önce. Olursa olur, olmazsa olmaz. Bir kıza bağlanıp kalmak iyi değil. Ben her zaman söylerim. Önceliğin kendin olacak. Kendini geliştirmeye bakacaksın. Ne zaman karşına evleneceğin kadın çıkar işte o zaman önceliğin ailen olur. O zamana kadar kendini düşün.

3 Gün önce kıza açılmıştım maalesef sevgilisinden yeni ayrıldığını şu an düşünmüyorum dedi arada cok yazısmalar oldu istemedi hiç şans vermek dün gece sahura kalktığımda hesabını ya dondurmuş ya da kalıcı olarak kapatmış ne yapacağımı bilmiyorum oturduğum yere cok yakın bir yerde oturuyor ama tam bilmiyorum.
Bulucağım yüz yüze görüşmek için inşallah bulurum bir şekilde.

Daha önce bir kız arkadaşım ben maşa'ya benziyorum demişti bende dedim ki "ne tesadüf ama bende koca ayıya benziyorum sanki birbirimiz için yaratılmışız" belki işine yarar.

Geri
Yukarı