Bir Klasik, Adamlar

Dasecys

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, sizlere bugün iyi ki keşfettim diyeceğiniz bir müzik gurubu Adamlar'dan bahsedeceğim. Lise 4. Sınıfta arka sırada oturan efendi bir arkadaşımın yanına gidip sabah daha ders başlamadan önce sınıfta dinlediğim koca yaşlı şişko dünya parçası ile hoşuma giden ve diğer parçalarını dinlediğimde bir Adamlar hayranı olmamı sağlayan bir gurup.

Eski Dostum Tankla Gelmiş
Rüyalarda Buruşmuşuz

albümlerini Spotify veya YouTube'dan dinleyerek demek istediğimi anlayabilirsiniz.
Benden size en favori parçalarından birisi;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana teşekkür edeceksiniz, cidden inanılmazlar. Umarım keyifle dinlersiniz.

Çok büyük anısı var bende bu grubun. Manevi olarak çok değerliler benim için. Sevildiğini bilmek güzel oluyor. :p

Bunlar da benden gelsin. Canlı performansını beğendiğim ender sağlam gruplardan (y)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı