Bir klasörü başka yerdeki kişiye yollama

RedemptionK

Femtopat
Benim bilgisayarımda içinde başkasına ait fotoğraflar olan bir klasör var ve ben bu klasörü o kişiye nasıl gönderebilirim? Toplu şekilde, tek tek değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Nyxoy.jpg

Hectopat
Yer
Elraenn
Benim bilgisayarımda içinde başkasına ait fotoğraflar olan bir klasör var ve ben bu klasörü o kişiye nasıl gönderebilirim? Toplu şekilde, tek tek değil.
Klasörü WinRAR ile veya başka bir sıkıştırma yazılımı ile sıkıştırıp o kişiye atabilirsiniz.

Quixen

Picopat
Yer
Ankara
En kolay yöntem sıkıştırıp atmak, arşivleme metodu; sıkıştırmak istediğiniz klasöre sağ tıklayıp arşivleyin deyin bu kadar.

yasinaykus

Picopat
Klasörü ZIP veya RAR biçimine getirip mail yoluyla gönderebilirsiniz. Dosyalar büyük ise Drive veya Cloud hesabınıza yükleyerek göndereceğiniz kişiye özel paylaşıma açabilirsiniz. Böylece dosyalara erişmiş olur, daha sonra kaldırabilirsiniz.

YusufArda

Hectopat
Yer
EVREN
Dosyanızı Drive'a herkese açık şekilde yükleyin. Daha sonrasında linkini alıp arkadaşınıza atın. Arkadaşınız oradan indirebilir.
Veyahut Torrent'de olabilir.

KlesS

Centipat
Makaleler
1
Sıkıştırıp Email, Whatsapp gibi yerlerden yollayın. En kötü Google Drive ile hızlıca indirsin karşıdaki.

Yeni konular

Yukarı