Bir konuda 10 tane aynı yorum olması can sıkıcı değil mi?

Screenshot_20200731-150132_Chrome.jpg

Bunun göz ardı edilmesinden kaynaklandığını umuyorum.

Merhaba iyi forumlar. Şimdi herkesin görüşleri farklıdır diyenler olacaktır. Yorumları okuyorum belki bilmediğim bir şeyler öğrenirim diye ama yorumların verdiği bilgi tamamen aynı tek farkları kelimelerin yerler. Bu sadece benim mi sinirlerimi bozuyor?
Bir sorunun çözümünün birden fazla kişinin yazması sorun yaşayan kişi için daha iyi olur.

Aslında sadece bilen kişiler konu hakkında yorum yapsa hem bahsedilen sorun hem de bilgi kirliliği önlenir. Ben bir konuya baktığımda ve bilgi sahibi değilsem bilen insanlardan öğrenmek adına konuyu "takip et" tuşuna basıp takip ediyorum. Ardından tekrar aynı konu gelirse bildiklerimi aktarıyorum ama insanlar konu hakkında zerre bilgileri olmadan profesörüymüş gibi bilgi veriyorlar üstüne savunuyorlar. Cahillik zor iş :(. Bilmiyorum demek çok zor olmamalı. Bundan dolayı birden fazla yorumun yapılması bir nevi güven adına daha sağlıklı. Ya da tekrar tekrar yazmak yerine beğenerek sorunu ortadan kaldırabilir.

Bence konuyu açan kişilerin kendi konularını kitleyebilme yetkisine sahip olmalı. Sorun çözüldüyse daha fazla mesaja gerek yok diye düşünüyorum.

Ben de bir kere yaptım sonra moderatör uyardı bir daha yapmadım.Şimdi ben uyarıyorum.Bence
sıkıcı bir durum bir de hep aynı espri yapıyorlar onlardan da bıktım.

Bence güzel bir durum çünkü özellikle yeni kullanıcılar aynı mesajdan birden fazla görünce daha fazla güveniyor ama mesela bir kişi mesaj atsa diğer kişiler de aynı mesaj yerine o mesajı beğense aynı etkiyi yaratmayacağını düşünüyorum.

Geri
Yukarı