Bir Moderatör Günde Kaç Kişiyi Banlar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Buradaki üyeler ve yetkili kişiler gelip geçicidir arkadaşlar. Altıma ''Süper Moderatör'' yazısını almadan önce neysem aldıktan sonrada öyle oldum, şimdide böyleyim. Saatlerimizi ayırıp Sosyale elimizden geldiğince katkıda bulunduysak ne mutlu bize. Ama ben bu kapanan sayfaların açılmasını cidden sevmiyorum ve hoşlanmıyorum.

Kalp kırmayı sevmem ama @JohnMacTavish gibi ortalığı karıştıran kişilere de gerekli konuşmamı yaparım.

@SideWinder Bu arada teşekkür ederim tekrardan. Dediğim gibi bir nebze yardımımız dokunduysa ne mutlu bize. Sizin gibi arkadaşlıklar, abiler ve kardeşler kazandığım içinde ayrıca çok mutluyum. Yeriniz farklı bende cidden. Şimdi buna da arkadaşlık dayanışması der bir kaç kişi. :)

Hocam yapmayın Allah aşkına boşverin benim bu foruma katılım tarihim; 26 Eylül 2015. @Jira dan bile eski, ama mesaj falan yazmıyorum ayrı ve bir zamanlar egoist bir arkadaş/ arkadaşlar vardı onlara sinirlenip hiç mesaj falan yazmadım. Bu kadar az aktif olmamama rağmen Jira bu forumdaki en faydalı kişilerden birisi olduğunu biliyorum. SİNİR ETMEYİN LA ŞU ADAMI. #ARKANDAYIZJIRA :)
Not: Kusura bakmayın ama dayanamadım, sinir ediyorlar beni. Ve bu arada 316 mesaj arasında ilk defa büyük harf kullandığım mesajdır.

Siz ne ortalığı karıştırmasından bahsediyorsunuz? Arkadaşlar, konuştuktan sonra insanlık hali fark etmemişim 1 ay olduğunu. Ondan dolayı kapatın konuyu dedim. Yani o tarihi görmediğim için yeni bir şey olduğunu düşündüm. Ne sizin atılmanıza, ne de konuyla ilgili bir şey söyledim. Eğer ortalığı karıştırmak isteseydim, yaptığınız hatayı yüzünüze vururdum. Ama herkes hata yapar, önemli olan bunu düzeltmekle. Kırıcı konuştuysam ve yanlış anlaşıldıysam, affola.

@Jira'nın sosyal bünyesindeki değeri çoğu moderatörden daha fazla.
Bence diğer moderatörleri ya da yöneticileri kıyaslamak çok yanlış.

Ne anlarsanız anlayın. Ben bu konuyu burda kapatıyorum.

Konuyu başlatan sensin biladerim. Öyle "Konuyu ben kapatıyorum." deyip kaçacaksan hiç başlatma bir daha.

@Jira'nın atılması konusu kapanmış bir konu. ''Skandal'' diye konu açan da, @Jira'yı atan da değersiz insanlar.
Arkadaş sonradan anlamış ve kapatmak istemiş tartışmayı. Jira tartışmayı tekrar başlatmış. Bu arada ilk başta kimse bu hatayı Jira'nın yaptığını bilmiyordu. Burada konuyu açanı suçlamanın bir anlamı yok bence. Sadece hakkını aradı konuyu açan arkadaş.

Yav dostum tamam kapandı zaten jira doğru söylüyor hem moderatörlüğü neden bu kadar önemsiyorsunuz? Altında sadece moderatör yazıyor ve sadece konu düzenleme bir kaç yetkisi oluyor yani pek bir önemi yok burada zaten biz insanlara yardım için bulunuyoruz moderatör olmak için veya yetki artması için değil!

Moderatörler olmasa forumu kim yönetecek? Forumun kendi kendini yönetecek hâli yok.
Forum sadece insanlara yardımcı olmak bir şey nasıl yapılır o konuda yardım etmek için vardır. Zaten Technopat'ın tüm üyeleri gayette bilgili diğer forumdaki küfür eden saygısız forum üyeleri gibi değiller biz yöneticileri bizden sadece yetkili ve doğru düzgün davranıp hakedecek şekilde moderatör olduğunu görüyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Yuuji
O moderatörler, yöneticiler olmasaydı forum o tür üyelerle dolardı. Siz şu an onlar olduğu için durumun farkında değilsiniz. Yönetimsiz forum, doğru düzgün forum değildir. Bu vazgeçilmez bir gerçektir. Eğer bu yönetim olmasaydı bu tür tartışmalar uzardı. Konuların kilitlenmesini sevmesek de bazenleri işe yarıyor.

Bence diğer moderatörleri ya da yöneticileri kıyaslamak çok yanlış.

Arkadaş sonradan anlamış ve kapatmak istemiş tartışmayı. Jira tartışmayı tekrar başlatmış. Bu arada ilk başta kimse bu hatayı Jira'nın yaptığını bilmiyordu. Burada konuyu açanı suçlamanın bir anlamı yok bence. Sadece hakkını aradı konuyu açan arkadaş.

Ne anlamda? Keşke görmeseydim de mesajı, yazmasaymışım...

@Jira mı başlattı? 2.sayfayı tekrar gözden geçirmeyi öneririm. Konuyu açan arkadaş hakkını bir daha aramasın. Herkes arasın ama o aramasın tamam mı? Neden dersen nedeni yok! Aramasın işte. Zaten 2.ceza da arkadaş sosyali bıraktı sanırsam. Biz haklı da haksız da ceza yiyoruz ama en ufak şey de sesimizi gık bile etmiyoruz. Neyse daha fazla uzatmaya gerek yok, gereken cevabı yazdım. İyi sosyaller.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı