Bir otomobille yaptığınız en yüksek hız ne kadardı?

100'ü geçince bir titreme oluyor arabada. Aynısından bizde var ben 100 üzerine çıkmadım ama babamdan gördüğüm öyle.

Evet arabanın şasesi yetersiz kaldığı için ve aerodinamiği de berbat olduğu için titriyor. Babam bir kere 150 yapmıştı ve araba zarıl zarıl titriyordu bu yüzden broadway her zaman dikkatli sürülmesi gereken bir araba.

Evet arabanın şasesi yetersiz kaldığı için ve aerodinamiği de berbat olduğu için titriyor. Babam bir kere 150 yapmıştı ve araba zarıl zarıl titriyordu bu yüzden broadway her zaman dikkatli sürülmesi gereken bir araba.
Hocam peki, şöyle bir sorunum var bundan anlarmısınız bilmiyorum ama. Bir tofaş, birde doblo sürmüştüm. Tofaş ile otoban'da 100 km üstünü görünce, direksiyon pamuk gibi oluyor. Yani sertleşmiyor direksiyon az bir sağa kırsam direksiyonu, araba kendini direk sağa atıyor hızlı bir şekilde, doblo'da böyle bir sorum vardı. Daha sonra dayımın aracını park'dan çıkaracaktım, amahtarı bana verdi. Direksiyon sertliği 0 bildiğiniz, serçe parmak ile dönüyor resmen, araç hyundia elentra 2019 model'di sanırsam. Bu direksiyonlara sertleştirmek için ne yapmak lazım acaba? Allah muhaza ufak bir hata'da direk araba perte çıkar.

Geri
Yukarı