Bir oyun yapacak olsaydınız bu nasıl bir oyun olurdu?

KS
KS
keremsaddex

keremsaddex

Femtopat
Katılım
15 Ocak 2021
Mesajlar
40
Minecraft'a gafa tutardım.
Yada Jailbreak'in gerçekçi versiyonunu yapardım.

Yada FiveM'den gopya çekerdim XD.

Aga oyun yapmak artık olduğundan daha zor her şeyi halletsen de fikir problemi yaşarsın başka oyunlardan kopya çekersin mecbur.
Bu oyun sanırım Hypixel tarafından yapılıyor. Gerçi bu sene çıkacaktı sanırım, ne oldu ona.
 

YeniHesapf

Picopat
Katılım
11 Mart 2021
Mesajlar
256
Çözümler
3
4 Adet çocuk karakterin yönetildiği ve bu kahramanların kıtamet sonrası dünyada hayatta kalırken dünyayı kurtarmaya çalıştığı bir oyun. Bölümlü olacak. Bazı bölümlerin ismi ve içeriğini bile belirledim. Mesela çakıllı yol adlı bir bölüm olacak. Yarı açık dünyalı bir bölüm. Bu bölümde oldukça uzun bir yol olacak ve tamamı taşlar ile dolu olacak. Ayrıca taşların üstünde yürürken karakterler yavaşlayacak. Ama karakterler koşunca taşların ayaklarını kaydırmalarından dolayı hızlanıcaklar. Fakat düşme olanaklarıda olacak. Ayrıca bölüm sırasında bulabildiğimiz terk edilmiş evlerdende cephane ve eşyalar bulabileceğiz.

Ne yazık ki olanaklar yok elimde. ☹
 
KS
KS
keremsaddex

keremsaddex

Femtopat
Katılım
15 Ocak 2021
Mesajlar
40
Dünya haritası olan bir gerçekçi araba oyunu. Forza tarzı ama dünya haritası olacak. Açık dünya her yere girilecek. Evlere falan çarpıp içeri girebileceksin.
Yakın bi zamanda bir dolandırıcılığa şahit olmuştum bir şirket tüm dünya haritasının detaylı olarak bulunduğu bir oyun yapıyormuş. Web sitelerindede Google haritaları kopyalayıp grid sistemi eklemişler her bölümüde 10$'dan satıyorlardı sözde satın aldığınız yerler oyunun içindede sizin olacaktı.
İnsanlığı baştan sona oynatacak bir oyun olurdu. Evrimler falan ve oyun 500 saat falan oynanırdı.
Bir güzel fikir daha.
 

Yeni konular

Yukarı