Bir oyuna 1200 TL verir misiniz?

Bir oyuna 1200 TL verir misiniz?

  • Evet

  • Hayır

  • Kararsızım


Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

KİNGSEMİH

Hectopat
Katılım
5 Mayıs 2020
Mesajlar
1.267
Makaleler
1
Çözümler
1
Ben ona yakın fiyatları 2 seneden beri hep veriyorum ve bu ekonomi ve bu gidişatla da vermeye devam edeceğim. NFS'yi EA Play'e ilerleyen süreçlerde gelebilme ihtimalinden dolayı almam fakat örneğin yakında gelecek Spider-Man 2'ye direkt ön siparişten veririm o parayı da fazlasını da.
Oyun oynamaktan çok keyif alıyorum tabii ki alemi cihan oyun bile bu kadar birim para etmez fakat bizim paramız pul bunu da görmek lazım. 70 euro aslında yurt dışında. Ama görüyorum ki halkın birçoğu bu ve bunun benzeri şeylerden gayet mutlu o yüzden artık umurumda değil seneye de 2000TL olsun hatta.
 

Flatyos

Centipat
Katılım
10 Ağustos 2021
Mesajlar
96
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Uzun zamandır beklediğim bir oyunsa fiyat fark etmeksizin alırım. Ama steam vs. sayfasında karşıma çıkıp “Aaa bu ne güzel oyunmuş yahu!” dediğim bir oyuna o kadar para verir miyim bilemiyorum.
 
Katılım
2 Temmuz 2022
Mesajlar
423
Çözümler
1
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Hak ediyorsa veririm, hak etmiyorsa oynamam. Bir oyunu para vermeye layık görmüyorsanız muhtemelen zevk almazsınız zaten.

Açıkçası ülkemizin durumu çok kötü , değerli arkadaşlar PC oyunları / konsol oyunları / sayısız oyunların satış fiyatı ; bunlar tekli lisans fiyatlarıdır ve bilginize saatlik ücretin bir ya da iki üç misli satışa sunulurlar Avrupa'da ABD de durum budur.

Ne yazık ki yeni nesil ; her yanlışı havalı zengin ve benzeri görünmek adına doğru yapmakta
Bu yüzden de daha fazla gelir elde etmek isteyen şirketler de ; fiyatlarını en yüksek skalaya çekmekte ki 100 x kazanacakken neden 1x kazansın yani ?

Not : Bu Sosyal kimlik muhabbeti kendisini zengin COOL havalı her şeye gücü yeten mükemmelin çok ötesinde insanlar olduklarını cümle aleme ispat için deliren milyonlar milyarlar oldukça da bu hep böyle olacak.
Bakınız : Sosyal Medya profilleri
 

tnos

Decipat
Katılım
11 Eylül 2021
Mesajlar
1.186
Çözümler
6
Yer
Adana
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) i5-4210M CPU @ 2.60GHz (4 CPUs), ~2.6GHz
Intel(R) HD Graphics 4600
4 GB RAM
220 GB SSD
(süper quantum pc)
Cinsiyet
Erkek
Meslek
Stajyer Bilgisayar Mühendisi
Şu an uygun geliyor açıkçası 1200 TL sebebi şu paramız değersizleşiyor mesela ben 1.sınıftayken annesi 5 TL verenlere çok özenirdim ama şu an 50 TL zor yetiyor bu da onu gibi bir şey.
 
Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı