Bir oyuna en fazla kaç TL verirsiniz?

Bir oyuna en fazla kaç TL verirsiniz?

• 0-10 TL

Oy: 5 2,3%
  • 10-50 TL

Oy: 10 4,7%
  • 50-100 TL

Oy: 38 17,7%
  • 100-200 TL

Oy: 62 28,8%
  • 200+ TL

Oy: 87 40,5%
  • 0 TL

Oy: 13 6,0%

• Oy verenlerin toplamı
    215
Bakın, bu bir OYUN. Tekrarlıyorum: Bu bir OYUN. GERÇEK DEĞİL. Ben buna neden dudak uçuklatacak fiyatlar vereyim? Yurtdışında yaşıyanlar sence 500 Dolar'a bir oyun alırlar mı?
500 Dolar'ın kur karşılığı 10.000 TL'dir.

Oyun da olsa uygulama da olsa oradaki her bir kod satırı emek verilerek yazıldı. Her bir model ve assest emek verilerek tasarlandı.

Sen belki Cin Ali çizmekte zorlanırsın, onlar ise çok büyük yüksek poligonlu modellemeler ile uğraşıyorlar.

O yüzden emek.

500 Dolar'ın kur karşılığı 10.000 TL'dir.

Oyun da olsa uygulama da olsa oradaki her bir kod satırı emek verilerek yazıldı. Her bir model ve assest emek verilerek tasarlandı.

Sen belki Cin Ali çizmekte zorlanırsın, onlar ise çok büyük yüksek poligonlu modellemeler ile uğraşıyorlar.

O yüzden emek.

Evet haklısınız ancak ben bir oyuna o kadar para veremem. Durumum über süper olursa ancak verebilirim. Ben de mutlu değilim, ama bir oyuna da 700-800TL'de vermem, veremem.

En son Elden Ring denilen çöpe 400 lira verdiğimden beri hiçbir oyuna bu kadar fazla para harcamama kararı aldım. Korsan oynamaya ihtiyaç duymuyorum ama şu anda çıkan herhangi bir oyunu canım acayip oynamak isterse korsan oynarım, 1000 tl felan veremem hiçbir dijital ürüne.

Beğendiysem ve istiyorsam 1000 lira civarlarında veririm nolcak

Geri
Yukarı