Bir oyuna Türk topluluğu karışınca neden oynanılmaz hale geliyor?

Aynen çok var. Ben 1-2 kez denk geldim ama çok denk gelen gördüm. Zaten CS:GO'yu botla oynadım. Zula'yı da hem P2W olmasından hem de hesap bilgilerimi unutmamdan dolayı bıraktım. Zaten çok az oynamıştım. LoL'ü hiç beğenemedim. Metin2 için de aynısı geçerli. WolfTeam'e de alışamadım. Sonra Call of Duty 4'e sarınca Türklere az denk geldim. Şans mı bilmiyorum hiç kanser Türk çıkmadı.
Bence Hikayeli Oyunlar Sarıyor . COD 4'Ü hiç oynamadım . Çünkü aynı kesim gelicek diye düşündüm . Oyunu anlatabilme şansınız var mı ?

Bende LoL'de TR serverindeki insanlardan bıkıp iki gün önce EUW sunucuna geçtim. Daha ilk oyunumdan altı tane insanımız geldi. Tabii küfürler yine havada uçuştu.

Bence Hikayeli Oyunlar Sarıyor . COD 4'Ü hiç oynamadım . Çünkü aynı kesim gelicek diye düşündüm . Oyunu anlatabilme şansınız var mı ?
Artılar :
Mekanikleri tipik CoD mekanikleri.
Gördüğüm en iyi hikayeye sahip.
Multi'de kanser var (nadir tür) ama kanser Türk yok.
Grafikleri çok iyi ve maxlasanızda optimizasyon vb. çok iyi olduğu için kasması nerdeyse imkansız.
Görevler güzel.
Karakterler çok iyi.
Modlamak çok kolay SPi isimli kanal anlatıyor.

Eksiler :
Multi'de hileci çok.
Modsuz server yok.
Multide botla oynamanız için PeZBOT gerek.
Aynı anda sadece bir mod çalıştırılabilir.

Sonuç : Oyunun Singleplayer'da eksisi yok ama Multi'de hem eksi hem artıları var...

Artılar :
Mekanikleri tipik CoD mekanikleri.
Gördüğüm en iyi hikayeye sahip.
Multi'de kanser var (nadir tür) ama kanser Türk yok.
Grafikleri çok iyi ve maxlasanızda optimizasyon vb. çok iyi olduğu için kasması nerdeyse imkansız.
Görevler güzel.
Karakterler çok iyi.
Modlamak çok kolay SPi isimli kanal anlatıyor.

Eksiler :
Multi'de hileci çok.
Modsuz server yok.
Multide botla oynamanız için PeZBOT gerek.
Aynı anda sadece bir mod çalıştırılabilir.

Sonuç : Oyunun Singleplayer'da eksisi yok ama Multi'de hem eksi hem artıları var...
Tamam teşekkür ederim bu değerleri gözden geçirip oyuna başlama ihtimalim olucaktır .

Yeni konular

Geri
Yukarı