Bir oyuncu kulaklığına en fazla ne kadar verilir?

300$'a kadar verilebilir. Rekabetçi oyunlarda iyi kulaklık sizi ileri taşır. RGB'li ve 10 tane makro tuşlu wireless'lı vs. kulaklıklar hariç.

Zamanında Cloud 2'yi 260 TL'ye almıştım, oyun olsun müzik olsun güzelce kullandım ama bozulsa 300-400 TL civarında bir kulaklık alırım en fazla.

Bu kişiden kişiye değişecektir. Ama bence 200-300 TL yeter.
Durumunuz iyiyse 600-700 TL' ye daha güzel kulaklıklar var.
Ama benim param olsaydı Asus'un baykuş kulaklığını denemek isterdim.
6 ay kadar Asus Rog Centurion kullandım, mikrofonu berbattı. Gerçek 7.1 ( sağda 5 solda 5 hoparlör) deneyimi hayal edildiği kadar iyi çalışmıyor kulaklıkta. Sürücüler 20 ve 30 mm olduğu için sesler basit ve kulağını saran 5 hoparlörden yönü net seçemiyorsun.

Bu insanların aldığı bütçe yaptığı meslek bağlı olsa da bir öğrenci de 900-1000 tl arası kulaklık alabiliyor. İnsanlar bir şeyler alabilmek için ya birikim yaparlar ya borç altına girerler veya taksitle ödeme olur. Ama genelde öğrenci kardeşlerimiz zor durumda olanlar bakınmakla yetiniyor bizim ülkemiz de. İstediği şeyi alabilmek için de bayağı emek veriyor. Neyse sorunun cevabı kişiden kişiye değişir bütçesi yetmese de.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı