Bir oyunu sürekli bitirmek istemem

Herixa

Hectopat
Merhaba, GTA San Andreas'ı sürekli bitirip duruyorum hiç de sıkılmıyorum. Bitirip tekrar Speedrun yapıyorum ve tekrar yapıyorum. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim? Silmeyi denedim olmadı tekrar indirdim.

San Andreas'tan daha kaliteli oyunlar önerelim onları oyna. Sürekli farklı oyunlara yönel.
Hocam aslında Cyberpunk almayı düşünüyorum fakat daha önce alıp denedim, optimizasyon çok kötüydü iade ettim. Sistemim Ryzen 5 2600, 16GB RAM ve GTX 1660 eğer optimizasyon düzelirse Cyberpunk oynayabilirim. Bir bilginiz var mıdır optimizasyon hakkında?

Hocam aslında Cyberpunk almayı düşünüyorum fakat daha önce alıp denedim, optimizasyon çok kötüydü iade ettim. Sistemim Ryzen 5 2600, 16GB RAM ve GTX 1660 eğer optimizasyon düzelirse Cyberpunk oynayabilirim. Bir bilginiz var mıdır optimizasyon hakkında?

Ne zaman almıştınız?

Optimizasyonda hala sorunlar var fakat orta ayarlarda rahatça oynarsınız. Buglar gittikçe azalıyor. İsterseniz bir yerden Cyberpunk hesabı bulayım, yükleyin bakın FPS'e.

Yeni konular

Geri
Yukarı