Bir sağlık personeli olarak nöbetteyim

Haberlerde verilmeyen ama sizin içerden olarak verebileceğiniz herhangi bir şey var mı?
Eğer bir şey saklanıyorsa mutlaka mantıklı sebebi vardır. Bu tarz şeyler devlet sırrı bile olabilir ve bu kesinlikle suçtur. Lütfen bu tarz paylaşımlar yapmayın veya istemeyin.

Eğer bir şey saklanıyorsa mutlaka mantıklı sebebi vardır. Bu tarz şeyler devlet sırrı bile olabilir ve bu kesinlikle suçtur. Lütfen bu tarz paylaşımlar yapmayın veya istemeyin.

Böyle bir soruyu sorduğumdan dolayı ben mi suçluyum yoksa böyle bir konu açtığı için konu sahibimi suçlu?

Böyle bir soruyu sorduğumdan dolayı ben mi suçluyum yoksa böyle bir konu açtığı için konu sahibimi suçlu?
Eğer konu sahibi böyle hassas bir konuyu paylaşırsa ikiniz de suçlu olursunuz. Bunu hukuk veya tanıdığın avukatlara da sorabilirsin. İhbar edilirse hiç bir şekilde affı yok.

Haberlerde verilmeyen ama sizin içerden olarak verebileceğiniz herhangi bir şey var mı?
Biri üstüne öksürse ne yaparsın?
Sanırım Türkiye’de böyle bir terbisesizlik görmem diye düşünüyorum. Fakat her ihtimale karşı kişisel koruyucu ekipmanlarımızı sürekli olarak kullanıyoruz.
Kesinlikle katılıyorum. Bu tarz sorulara cevap verip doğruları söylemekten dolayı dava yemek istemem.
Bakan geçen açıklama yaptı 3 milyon ffp3 N95 maske dağıttık diye. Asm'de doktor bir tanıdığıma 1 adet göndermişler. Bir. Size hiç maske gönderildi mi? Gönerildiyse kaç tane?
Devlet kurumunda değilim. Özel bir kuruluştayım. Bu yüzden bilemiyorum. Ama bildiğim kadarıyla çalıştığım ilde ki arkadaşlarım maske sıkıntısı çekiyordu

Durumun vahim olduğunu düşünüyor musunuz? Şu Covid-19 ile ilgili diyorum. Ayrıca sizce Türkiye aşıyla ilgili kayda değer çalışmalar yapabilir mi mesela aşının temelini atmak gibi? Kolay gelsin bu dönemde riskle yüz yüzesiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı